Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás apuka előtt?

Szoptatás apuka előtt?

Figyelt kérdés
Anyukák, titeket zavar,ha apa nézi, ahogy szoptattok, nem kellemetlen nektek? Megengeditek, hogy más is nézze, vagy csak anya-baba kapcsolat és meghagyjátok kettőtöknek a pillanatot? Nincs még gyermekem, de szeretnénk, csak hirtelen el se tudom képzelni, hogy melyik az elfogadottabb.
2015. dec. 20. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%
Engem nem zavart sose ha más is jelen volt, amikor a gyermekem étkezett. Az evés nem kizárólag tápanyagfelvétel, hanem társasági esemény. Nyilván bámulni senki se bámulja, elég illetlenség BÁRKI szájából kinézni a falatot.
2015. dec. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

bármibe fogadtam volna, hogy nincs gyereked, és tényleg :D

a szoptatás etetés, engem az apuka egyáltalán nem zavart, sőt, legalább volt kivel beszélgetni közben :))

mások előtt viszont én nem szerettem, nem is csináltam, anyukám jött még be néha.

2015. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nos én nem vagyok anyuka de az unokanővéremékkel lementunk a strandra es egyszercsak ott mindenki elott elkezdte szoptatni a kisfiát...
2016. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!