Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent mellszívót használók?

Avent mellszívót használók?

Figyelt kérdés

Hogyan szoktatok fejni? Mennyi ideig fejtek és hányas fokozaton? Minden szoptatást követően elmossátok a készülék mosható alkatrészeit, vagy naponta csak egyszer?


Ha már nem vagy nem nagyon csurog a tej a tárolóba, akkor tutira kiürült a mell? Vagy honnan tudom megállapítani, hogy kiszívta-e a mellszívó az összes, szoptatás után "bennrekedt" tejet?


Mennyi ideig (hány hónapig) tudtátok használni a készüléket?


Sikerült-e ezzel a mellszívóval szaporítani a tejeteket vagy csak arra jó, hogy ne apadjon el a tej?



2015. dec. 28. 15:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én azért használtam mert nem akart cicizni a babám. Kb 20-30 percig fejtem és közepes fokozaton. Közben masszíroztam a mellem, hogy teljesen ki tudjon ürülni, nekem kis mellem van így éreztem a tejmirigyeket ahogy lelapulnak.
2015. dec. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!