Lina63 kérdése:

Szoptatás után?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kinek mikor jött meg először a menstruációja leválasztás után? Főleg azok válaszát várom akik fogamzásgátló tabit szedtek. Lányom leválasztotta magát, a megkezdett tabit befejeztem, decemberben kimaradt, még most sem jött meg. Csináltam tesztet ami negatív. Viszont közbe közbe görcsölgetek. Dokinál mikor voltam normál fogamzásgátlót iratni akkor mondta, hogy az még normális. De meddig? Köszi a válaszokat!



2016. jan. 4. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már szoptatás alatt Megjött a fiamnal akkor mikor 11hónapos volt a lányoknál akkor mikor 9hónapos volt.Tablettát nem szedtem....
2016. jan. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Bocsi az kimaradt, hogy 7 hós volt mikor először megjött, majd 15 hósan leválasztotta magát, azóta semmi😖
2016. jan. 4. 09:51
 3/3 anonim válasza:

Ne haragudjatok, erdeklodnek, hogy hogyan oldodott meg az akkori problematok? Most en is ugyan ebben a cipoben jarok, es nagyon el vagyok keseredve!!

A kisbabamat le kellett valasztani a szoptatsrol,mert korhazba kerultunk, masfel eves most, eddig rendszeresen jott meg a menszeszem, al evalasztas ota mar 8 napot kesik :( Megkoszonnem a valaszt!

2017. ápr. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!