Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan szeretnék gyereket...

Lassan szeretnék gyereket vállalni, de van egy félelmem: szőrös a mellbimbóm! Ez mennyire probléma, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 15:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökcsipesz?
2016. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
nekem is egy kicsit szoros , de nem veszes ! en erre nem is gondoltam ! kuldj egy kepet privibe kb mennyire hogy lassam :) vagy hasonlot ha nem akarod a tiedet kuldeni
2016. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Eléggé és mindkettő! Nekem elég kínos.Nem tudom, hogy ha kivérezne a mellem...akkor nem is birok majd szoptatni?
2016. jan. 7. 16:03
 4/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg feltalálták a szemöldökcsipeszt, másrészt ha a parodat eddig nem zavarta, akkor a gyerekcsinalasnal sem fogja zavarni. A baba sem fog megundorodni a szopástol mert szoros a melled. Vagy ha téged ennyire zavar es nem szeretnéd kiszedni, akkor szoptathatsz bimbovedovel.

Nekem is van 1-2 szál, de mindig kiszedem, szoptattam is.

2016. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én eddig is szedtem! Csak az érdekelt igazáből, hogy baj e ha szoptatás közben is szedem vagy inkább ne! Lehet rosszul tettem fel a kérdést. De ezek szerint te szeded és szoptatsz is, ugye? Ha kivérzik picit az nem baj? Attól szoptathatsz tovább?
2016. jan. 7. 16:35
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jan. 7. 16:36
 7/22 anonim ***** válasza:
PCO miatt nekem is van ilyen jellegű problémám. Sőt, nekem a hasam is szőrös. Régóta szemöldökcsipesszel teszek ellene. Most már elég kb. 1-1,5 havonta foglalkoznom vele. Ha terhes leszek ugyanígy folytatom majd.
2016. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1-2 szál, de ahormonális változások miatt eltűntek terhesség végére!
2016. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
a hasam nekem is szoros ! egyik valaszolo vagyok , de nem bajlodom vele
2016. jan. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen hasamon is van, de az kevésbé érdekel. Csak kíváncsi voltam, hogy a nővérkék, hogy reagálnak erre a szülészeten vagy mit tanácsolnak orvosok?! Volt e benne tapasztalatotok?!
2016. jan. 7. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!