Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lassan szeretnék gyereket...

Lassan szeretnék gyereket vállalni, de van egy félelmem: szőrös a mellbimbóm! Ez mennyire probléma, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 7. 15:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Esetleg érdemes lenne elmenned egy endokrinológushoz még mielőtt babát szeretnél. Nekem is így derült ki a PCO. Azt meg kezelni kell, mert anélkül csak nehezen és sokára jön össze a baba.
2016. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem is szőrös és a kislányom ugyanúgy tudott mindig szopizni.Elmúlt 3,5 éves de este még mindig kéri a cicit,csak úgy alszik el.Van még egy nagyon kevés tejem is,de miután kiszívta,még komfortszopizik. Nem is látom,hogy mostanában leszokna már erről.Sokan mondták,hogy már régen nem szabadna engednem neki,de túlságosan ősanya típus vagyok.Napközben meg nagyon ragaszkodik a cumihoz.

Szerintem ne aggódj,ha nem szeded ki.

2016. jan. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nekem nem találtak betegséget,pedig nagyon erős szőrzetem van,de azért menj el szerintem is orvoshoz inkább!

De remélem,neked sincs semmi baj.

2016. jan. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó te beteg vagy!
2016. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Rendszeresen (évente) járok nőgyógyászhoz, soha nem tettem fel még ezt a kérdést neki, de soha semmi bajom nem volt (állítólag) és évek alatt nem csak egyhez jártam. Mindig minden a legnagyobb rendben találtak. Tehát ha szedem birok szoptatni, ha nem akkor meg a szülészeten nem fognak furán nézni rám? Hát mindenkinek köszönöm a válaszát :)
2016. jan. 7. 20:05
 16/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Nekem sosem vérzett még attól hogy kiszedtem. Bár tényleg nincs sok. De ha vérzik egy kicsit az sem baj, sok nőnek olyan érzékenyek a mellbimboi az elején, hogy a szoptatástol sebes, veres lesz, es úgy is kénytelen szoptatni. Nekem is volt az elején. A babának attól semmi baja nem lesz. Vagy lehet kapni krémet a szoptató anyáknak mellbimbo kisebesedesre, akkor veszel, es azzal bekened a szorszal helyet.

Ha meg úgy hagyod a nővérek biztos nem szólnak, miért szólnának, gondolom láttak mar ennél durvább dolgokat.

2016. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es nagyon szépen köszönöm ezt a választ! Köszönöm
2016. jan. 8. 09:43
 18/22 anonim ***** válasza:

A 3,5 éves lányát szoptató anyuka vagyok.

Szerintetek el kellene vinnem orvoshoz a kislányt,hátha valami pszichés gond lehet nála?

Azért aggódok már,hogy valami baj van.

Az oviban állandóan bántják,ez lehet az oka esetleg és megnyugvás neki,ha este még cicizik?

Nem tudja senki az oviban,hogy este még szopik.

Csak a családban és pár ismerős tudja.

Én nem érzem magam betegnek,de a kislányom félek,hogy az mostmár.

Még vártam,hátha nem igényli már sokáig,de inkább pont az ellenkezőjét látom. 1 hónapja újra kéri az előtt is,mielőtt megyünk oviba és nehezen érti meg,hogy most nincs cici,majd este.

2016. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Attól hogy rendszeresen jársz dokihoz és mindent rendben talál, (gondolom uh alapján), sajnos még lehet, hogy van vmi hormon problémád.

Nekem legalábbis az első vizsgálatkor az orvos első kérdései között szerepelt, hogy szőrös-e a cicim.

Mikor legközelebb mész hozzá, feltétlenül említsd meg neki, és mutasd is meg. Ha babát szeretnél, legalább időben kiderül, ha van valami gond és tudják kezelni.

2016. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves 3,5 éve szoptató anyuka. Nincs baj a kislányoddal, inkább veled lehet baj, de szerintem ezt te is érzed. Azzal hogy szoptatod még mindig túlságosan hozzad van nőve, ezért nem tud az óvodában feloldódni. Próbáld meg valahogy leszoktatni róla, semmi előnye nincs mar ennek, az összebujas más formáját is lehet alkalmazni. Esténként kapja meg a cumit, bújjatok össze, olvass, mesélj neki, vagy hasonlók, találjátok valami más esti rutint. Váljon le egy kicsit tőled, mert különben nagyon nehéz lesz neki beilleszkedni az óvodába.
2016. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!