Nem eszik keveset?

Figyelt kérdés

Babám 9 hetes, 5100 gr. Igény szerint szopizik. Átlag 8 alkalommal szopizik. Éjjel többnyire 2-szer ébred enni,de előfordul, hogy 21-töl 4-5-ig is alszik. Akkor is csak gyorsan eszik és alszik tovább. Egyrészről jó, csak aggódom, hogy elég-e amit eszik? Napközben többször is cicire teszem,így lehet,hogy többször eszik kevebbet. Ha mértem, 80-at evett átlagosan. Ha nem éhes,nem fogadja el a cicit. Jó ez így. Doki szerint nem kell aggódni, de nekem vmi nem klappol.. :/

2 nagyobb tesó van, van már rossz tapasztalat, ezért is foglalkoztat.

Előre is köszi! :)

Remélem, nem zavaros és a lényeg benne van?!



2016. jan. 28. 08:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* Jó ez így? (Kérdés, nem kijelentés.)
2016. jan. 28. 08:59
 2/14 anonim ***** válasza:

Pont a lényeget nem írtad!

Gyarapszik rendesen (havi min. 400 g)? Van elég pisis pelenka? Ha igen és igen, feleslegesen aggódsz.

2016. jan. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen,csak annyit írtam,h a drnő szerint minden oké,azaz súlya oké, fizikálisan semmi ok az aggodalomra. Minden pelus pisis,4-5 kakis is van. Bár eddig mindegyik kakis is volt. Ezt is mondtam,ez is rendben szerinte. Csak nem szeretném,ha elbagatelizálnák, aztán mégis kiderül,hogy jó volt a megérzésem. :/

Mindig azt mondják,h úgy is sír, ha éhes. Hát... 2 nagyobb fiam közül egyik se jelezte,ha éhes volt.. . Volt is meglepetés a másodiknál... :/

2016. jan. 28. 11:19
 4/14 A kérdező kommentje:

3200-al született, 3100-al hoztam haza. Most,9 hetesen 5100 (volt egy hete).

2 kilót szedett fel 8 hét alatt.

2016. jan. 28. 11:21
 5/14 A kérdező kommentje:

3200-al született, 3100-al hoztam haza. Most,9 hetesen 5100 (volt egy hete).

2 kilót szedett fel 8 hét alatt. De eddig nem is volt gond az evéssel. Sokat és sokszor (többször) szopizott. Most ritkábban szopizik és kevesebbet/alkalom.

De lehet,csak nekem kevés! :D

Végül is az elejét leszámítva nem méregettem a szopikat. :)

2016. jan. 28. 11:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Elárulod, hogy mi volt a másodikkal?


Egyébként abszurd az aggódásod. Nem lehet kevés, ha ilyen nagy ütemben hízik.

Az én babám annak idején 3300-al született és két hónaposan mindössze 3900 grammot nyomott. Na nála aggódni kellett rendesen.

2016. jan. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam is, eddig nem volt gondom. Most -kb.1 hete- eszik sztem (!) kevesebbet.

A kiafiam is szopitotr, minden rendben volt látszólag, aztán kiderült a 4 hós st-on, hogy nem gyarapodott. Akkor (is) én voltam a hülye...

2016. jan. 28. 12:14
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggodsz merd hetente!:)
2016. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megmértem. Az eddigi (átlag) 250gr helyett 70-et (vagy vmivel többet hízott... nem tudom pontosabban,mert 1 hete a vnő mérése előtt evett vmennyit,most viszont nem evett közvetlenül mérés előtt. Na,mindegy. Vmi tuti nem olyan,mint régen. Érzem. :/
2016. jan. 30. 02:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki anno, hogy ha 100 alatt hizik hetente kell a potlas.

Persze ez csak 1x fordult elo, hogy pont 100-at hizott igy nem adtam neki tapszert.

Vannak sajnos olyan babak akik elvannak akkor is ha nem eleg a szopi. Ismerek is egyet.:) miota potlast kap elkezdett hizni.

2016. jan. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!