Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van itt olyan, aki szoptatás...

Van itt olyan, aki szoptatás alatt esett teherbe?

Figyelt kérdés
Babám 10 hónapos. Szeretnénk kistesót de meg se jött a menstruációm eddig. Elég sokszor szopizik még mivel cicin alszik el.. ha összejött nektek szoptatás alatt akkor már volt menzitek? Ès mennyit szopott a baba? Köszi a válaszokat! :)
2016. febr. 10. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a babám, amikor teherbe estem. 5 hónapos korában kezdtem újra menstruálni. Nem emlékszem pontosan, kb. már csak háromszor szopott egy nap.

Egy ismerősöm viszont úgy esett teherbe, hogy meg se jött neki.

2016. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
10 hónapos volt szintén a fiam, szoptattam elég sokszor, nem menstruáltam, és 2-3 hetente találkoztunk a párommal, mégis terhes lettem. Mivel így is egyedül nevelek 2-t, sajnos nem tudtuk megtartani:(
2016. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
11 hónapos volt a lányom mikor először megjött szülés után, 17 hónapos volt, mikor összejött a kistesó. Akkor a nagy napi 2-3-szor szopizott még, cicin aludt el.
2016. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm 3 hónappal szülés után.


Egyébként mivel a peteérés megelőzi a menstruációt, így nem, nem kell megjönnie hozzá.

2016. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

11 hónapos volt a lányom, mikor először megjött, aztán teherbe is estem úgy, hogy nem számítottunk rá. Egy alkalommal védekeztünk megszakításos módszerrel, ezt használta ki a kicsi lányom. :)

És még akkor 2-3X szopizott a babám. :)

2016. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen,4 hónappal a szülés után,de már 2 hónapra rá Megjött a havim.kizárólagos szoptatás mellett sikerült..

Így pont 1 év van a két gyermekünk között,egyáltalán nem igy terveztük,és nem is ajánlom senkinek,de már könnyebb kicsit..:)(3 és 4 évesek)

2016. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tök durva.. mikor ezt a kérdést tettem fel már terhes voltam. Pár nappal ezután pozit teszteltem, már egy éves a lányom :)
2017. aug. 28. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!