Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a velemenyetek arrol hogy...

Mi a velemenyetek arrol hogy vki 2-3 eveset szoptat?

Figyelt kérdés
Van hatar? Es ha igen akkor hol?
2016. febr. 13. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a saját dolga bár szerintem egy ovis korú kisgyereket szoptatni már túlzás.
2016. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Az a véleményem, hogy senkinek semmi köze hozzá, mindenki szoptasson addig, amíg jónak látja.
2016. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez így egészséges. A szoptatásnak nincs felső korhatára.
2016. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
En sem szolnek bele abba hogy mas meddig szoptat, nem ezert kerdeztem. Nyilvan mindenki addig amig akar, maganugy. De en azt kerdeztem hogy Nektek mi a velemenyetek?
2016. febr. 13. 09:59
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Nekem a 2 év volt a határ. Úgy gondoltam, hogy a 2. évük felé közeledve leválasztom őket. Szerencsére 1–1,5 éves korukban maguktól abbahagyták, nem igényelték.

A "nincs felső korhatár" nekem kicsit bizarr. De ez persze az én véleményem.

2016. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem szoptatnék eddig ,nekem a max 1,5 év.

De kétlem ,hogy kárt okoz az ,aki 3 éves korig szoptat.

2016. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%

Nekem az a véleményem,hogy egy 3 évesnek aki már óvodába készül annak erre nincs szerintem szüksége. Nálam ott lenne a határ. Ártani az anyatej biztos nem árt. De pl én ha tehetném simán 2éves korig szoptatnám.

Sajnos elég hamar elment a tejem. Ha mást nem is,de fejnék neki. Nagyon egészséges,nagyon jó immunerősítő. De mint mondtam nálam az ovis kor lenne a határ. Nyílván aki jó sokáig szoptat csak jót akar a kicsinek!

Én hallottam olyat,h 4-5évesen is szoptatta,na az már nem.! Ott anyukával vannak a gondok. Ott szerintem erre már semmi szükség.

2016. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

2 éves korig simán rendben van

utána már én elválasztanám


mondjuk nekem mind a 3 gyerek 2 éves korig szopizott

2016. febr. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%
Szánalmasnak tartom, amikor egy beszélő, rohangáló gyereket nem tudnak leválasztani.
2016. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nàlam 1 éves kor a hatàr

Amúgy mindenki addig szoptat amìg akar, csak ne tolja az arcomba.

2016. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!