Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bölcsikezdés előtt 2 héttel...

Bölcsikezdés előtt 2 héttel szoktassam le a szopiról?

Figyelt kérdés
Hamarosan kezdjük a bölcsit. Mivel még szopizik a drágám, nem tudom mit tegyek. Válasszam el, merthogy pár nap alatt úgyis túl lennénk az egészen, vagy ne szadizzam még ezzel is?

2016. febr. 15. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

most semmiképp. bölcsi mellett is tud szopizni, nekem is van gyerekem ahol mondja reggel anyukája, hogy lehet éhes mert csak szopizott reggel :)

gondolom gyorsabb is mint kakaót készíteni :D délután meg este meg főleg ráérsz majd :) aztán ha beszokott majd elválaszthatod, de most így 2 héttel ez a nagy változás előtt ne vegyél el tőle olyat amivel ő megnyugszik :)

2016. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez túl sok újdonság lenne egyszerre.
2016. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem kell.

Reggel-este ugyanúgy tudod szoptatni.

2016. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szívem szerint én se tenném, de duruzsolnak a fülembe, hogy már korábban le kellett volna szoktatni, mert így mèg túlságosan ragaszkodik hozzám, nem fog tudni beszokni. Én sem igen bánnám, ha már nem szopizna, de mindig volt valami, ami visszatartott a leszoktatástól.Jobban örülnék, ha szépen Ő maga válna le.
2016. febr. 15. 23:19
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Az én kicsi lányom 2.5 évesen így kezdte az ovit. Itthon még cicizett elalváskor, ébredéskor, oviban eszébe sem jutott. Csak az tűnt föl az óvónőknek, hogy alvós játék nem kell neki.

A duruzsolással meg nem szabad foglalkozni. A saját elvárásaidnak és értékrendeteknek kell megfelelned és nem másokénak.

2016. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell leszoktatni emiatt. Csak kicsi, nem hülye, nem fogja a gondozonon keresni. Az én gyerekem is szopott még amikor kezdte a bölcsit és nem volt semmi gond.
2016. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Ekkora gyereket már nem kell szoptatni. Ez csak az anyáknak fontos... Minek? Testközelséget anélkül is lehet adni. Gondolom, már eszik,iszik többnyire mindent. Amiatt sincs rá szükség. 6 hónapos kortól a hozzátáplálással el kell kezdeni a szopikról is leszoktatni. Nem véletlenül kell mást is adni már az a.tej kevés már. Ez mindig a felnőttnek fontosabb. :/ Nem ettől lesz jó a kapcsolat, nem ettől fog kötődni...
2016. febr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Tudtad,mikor kezdi a bölcsit... előbb kellett volna ezen gondolkozni. Most már tényleg lesz feleslegesen még több változás... Neked nehezebb lesz leszokni, mint a gyereknek.
2016. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, dehogy!

nehogy!

2016. febr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm is úgy adta bölcsibe, nem volt ebből probléma. Amikor hazavitte akkor cicizet. Ha téged zavarna akkor írnám, várj a leszoktatással legalább egy hónapot.
2016. febr. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!