Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki szoptatáskor jobban hizott, mint terhesen?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Én...5 kilót híztam terhesség alatt,17-et szopi alatt.
2016. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már azt hittem hogy csak én vagyok olyan "szerencsés".És szopi után lefogytál?Vagy még mindig szoptatol?
2016. febr. 18. 11:04
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem az étvágyam volt hatalmas a szoptatás alatt, sokkal többet kívántam, mint terhesen (Szerencsés vagyok, mert minél többet ettem, annál több tejem lett, és fogytam. De van, aki nem ilyen szerencsés, és hízik inkább).
2016. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen,én a mmost a második csoporthoz tartozok.Az első fiamat is szoptattam,akkor nem én hiztam,hanem több tejem volt,most pedig forditva.Már nem is eszek sokat,megsem fogyok egy grammot sem,pedig még tornáztam is egy hónapig,de mivel nem láttam eredményt,abbahagytam.Majd ha nem fogok szoptatni,remélem lefogyok.
2016. febr. 18. 11:09
 5/18 anonim ***** válasza:
számolj energiabevitelre kalóriára :) kilódhoz és a cm hez.és annak a napi szükségletének a felét vagy negyedét vidd be garantált a fogyás .olyan nincs,hogy tornázol alig eszel és nem fogysz :D max pl nem vagy vele tisztában hogy 1 szelet fehér meg 1 szelet korpáskenyér között mi a különbség .stb...
2016. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lehetséges hogy ez lessz a megoldás,de csak szopi után
2016. febr. 18. 11:25
 7/18 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Most fejeztem be a szopit és kezdtem életmód váltásba.1 éven belül szeretnék megszabadulni a kilóktól.
2016. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is a szülés után híztam, szoptattam és rengeteget fejtem, úgyhogy kellett a kalória. A szoptatás után lényegében magától lement, nem kellet fogyókúrázni, az étvágyam is jelentősen csökkent.
2016. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

sokat híztam. persze jöttek az egészséges kajákkal, viszont nekem a házipizzától ömlött a tejem :( :D de komolyan...így beáldoztam magam, ikreim vannak, fontos volt az átlagon felüli tej mennyiség...

azóta is nyögöm akilókat, viszont ők hatalmas, gyönyörű lányok ;)

2016. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok a lányokhoz,azért nem irigyellek,egy gyerekhez is rengeteg energia és türelem kell,hát akkor kettőhöz egyszerre.Ügyes vagy!!!
2016. febr. 18. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!