Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nem elég a tejem, mit tegyek?

Nem elég a tejem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2016.02.08.-án szultem, majd nem minden szoptatas után adom kell potlast. 30-40 miliket. Most azt a tanácsot kaptam hogy pl kieszi az egyik mellemet adtam oda neki a másikat. És amelyiket kiszopta "teljesen" azt fejjem le a másikat hadjam úgy és következő etetesnel azzal kezdjek és így tovább... És hogy így többször van ingerelve a melem. Szerintetek így jó? Illetve később lesz elég tejem hogy egy mellbol jól lakjon??? Egyébként iszok szoptatos teát rendesen meg van a napig három etkezesem napkozben pedig gyumolcsot eszek, nasizok. Attól félek hogy itt megalt, hogy csak ennyi tej lesz mindig, vagy több lesz majd? Köszönöm a valaszokat.

2016. febr. 19. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél gyakrabban tedd mellre. Ha teljesen kiszipkázta az egyik mellből, utána kínáld meg a másikból is. Nekem ez működött. Most 3 hónapos a kicsi, a mai napig előfordul, hogy nem lakik jól, de nem adok pótlást, hanem 1-2 óra múlva mellre teszem, amin addig lóg, amíg tetszik neki. Fél nap múlva rengeteg a tej. Az inger a legfontosabb, persze, egyél is meg pihenj is, de a lényeg, hogy szoptass sokszor. Sok sikert!!
2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy mellből szoptass. Pici mèg. Most àll be a kereslet- kínálat. Tedd mellre amikor igényli. Nem automata, nem robot. Rád van szüksége ès hogy cicizhessen. 3 gyerekem van eddig összesen 5évnyit szoptattam.
2016. febr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most pl 10-kor kelt elég voltam egy cica alszik. Ha három órát kibirja biztos elég volt de egyébként úgy akarom csinálni ahogy az elsőt hozzaszolo írta. cicire rakom bufiztettem ha nem elég akar keresni és akkor teszem a másikra.
2016. febr. 20. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell 3,órát kibirnia. En volt h az elso mellre visszatettem a masodik utan. Volt h 1 órákat szopizott folyamatosan. Ilyenkor nem csak a táplálkozás miatt szopnak, hanem komfortbol. De ha a.melled komfortinr eri, akkor is termel tejet. Szoval szoptass ahányszor csak kéri. Es nyugi. (lefejt tejet tapszondan at is tudsz adni, keress ra a googlin, gyógyszertárban kapható csovecske. A mellbimbora kell ragasztani- a masik felez meg a pohatr anyatejbe v tapszerbe logatni es igy a melled akkor is inger éri ha a kiegészítést eszi a baba)
2016. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!