Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Keso mar folytatni a szoptatast?

Keso mar folytatni a szoptatast?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 honapos a kisfiam.

Az elso 2 hetben szinte nem is volt tejem, ezert az elso heten tapot kapott, utana pedig a keservesen lefejt tejet.

Mellette gyakran tettem mellre is, de hamar rajott, hogy a cumibol gyorsabban es konnyebben jon a cucc, es foleg sokkal tobb. Igy nem sokat szopott, es nem is tanult meg ugyesen szopizni.


En ettol fuggetlenul igyekeztem szoptatni is, ha em is a jollakas miatt, hanem a meghittsegeert. De szokasava valt, hogy a foginye kozott morzsolgata a mellbimbomat, ami egyre jobban fajt. Probaltam leszoktatni errol, de nem ment.


6 honaposan egyszerre nott ki alul 2 foga. Azota nem mertem szoptatni, mert ha megharap, akkor besza-behu.


Az az igazsag, hogy nagyon hianyzik a szoptatas. Hulyeseg abban bizni, hogy mikor megerti a 'ne harapj' kifejezest, akkor folytathatom?


Mit tanacsoltok?


(Csak komfortszopi lenne, mert keves tejem van, es pumpaval kell kinlodnom.)


2016. febr. 21. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne butáskodj, azt megérteni, hogy ne harapj, kb 1,5 évesen fogja, de jóval később fog szót is fogadni. Most komolyan addig nem akarsz szoptatni csak azért mert van két foga? Ennyivel senki nem szoptatna 6 hónapos kor után..

Mindenki, aki szoptat, úgy is folytatja hogy a babájának kinőtt pár foga, de a babák tudják hogy hogyan kell szopizni és nem arra használják a cicit hogy harapdálják.

2016. febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Sajnos, eppen ez az, hogy az en babam nem tud szopizni. Kepzeld csak el, hogy raharap, szoritja, kozben gyozom lefogni a fejet, mert jobbra-balra akarja kozben forgatni. Mint amikor egy a kutya a rongyot marcangolja.


Az lemaradt, hogy voltam szoptatasi tanacsadonal. Hat megsporolhattam volna...

2016. febr. 21. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor harap eroteljesen raszolni, hogy nem, es elvenni tole.

Az enyem 2-3 alkalom htan megtanulta, hogy nem harap.

2016. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez már szerintem reménytelen.
2016. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!