Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor keltek/keltetek fel...

Hányszor keltek/keltetek fel éjszaka szoptatni 1 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Nekünk általában úgy van,hogy eszik este 10-11 felé,utána 2-3-kor majd reggel 6-kor.De van olyan,hogy a késő esti kimarad,mert átalussza.Ez így jó szerintetek?
2010. márc. 31. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, jó, reméljük, hamar eltűnik még egy etetés. mi ilyenkor este 8 fele, majd 1 kor, 4-kor- 7 kor ettünk. szinte óramű pontossággal
2010. márc. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enyém 7-8 között szopizott, majd hajnali 1-2 kor és hajnali 4-5 kor. 3 hónaposan már csak hajnali 4-5kor kelt először:)

Most 6 hós de még mindig ébred sajna hajnalban de ez addig így is marad szerintem amig nem kezdjük el a hozzátáplálást (mivel az anyatejet sokkal gyorsabban megemészti),

2010. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy hósan az én kisfiam 3óránként kelt óramű pontosságal :) ez ment kb 7hós koráig.


szerintem a ti kelésetek enni nagyon baráti :)

2010. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hetesek vagyunk kb 3-4 hetes koráig evett este 7-8 fele utana 11-12 fele és utána 3-4 óra fele.és kb egy hete h csak hajnalba kell fel olyan 3 óra tájt de volt h átaludta az éjszákát:)de ennek az a hátránya h nappal kevesebbet alszik...amikor átaludta az éjszakát egész nap lelkiismeretfurdalásom volt h te jó ég lehet h felébredt csak én nem hallottam sírt és nem mentem megettetni.jaj nagyon rossz volt...de sztem jó ahogy a te babád ébred.jó babázást
2010. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hónapos a lányom és este 8-kor eszik utána 3 órakor majd reggel 7 körül.Nem keltem fel hagyom aludni úgyis felébred ha éhes lesz.Mindenki jól jár hiszen mi is tudunk pihenni.
2010. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!