Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El vagyok keseredve, apad el...

El vagyok keseredve, apad el a tejem sajnos, mit tudok lenni, hogy serkentsem?

Figyelt kérdés
5 hetes a kislányom, és az elmúlt három napban nem elég neki a tejem. Sír, hisztizik, mert nem jön. Fejem is, hogy stimuláljam, de onnan is egyre kevesebb és kevesebb jön :(. Mit tegyek? Iktassak be tápot? Teljesen el vagyok keseredve!!
2010. márc. 31. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Laktoherb tea nagyon jó vagy van homeós bogyó is erre.Kérdezd meg a gyógyszerészt.
2010. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Szia! A sógornőm a More milk tejszaporító kapszulát vette, igaz 7000 ft, de neki nagyon bejött:) Talán segít. Meg ha esetleg nem indult még be rendesen van egy homeopátiás bogyócska rá.Urtika a neve 500-600 ft. zöld kis fiolában van. 3*5 bogyót kell bevenni és elszopogatni(nyelved alatt), de előtte utána 20 percig ne egyél és igyál semmit. (ezt a szülésznőm mondta) Igaz nekem semmi se segített, de a családom se volt nagyon tejes:( Remélem neked sikerül!
2010. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Nekem is elkezdett apadni a tejem és ittam a Laktoherb teát, de semmi javulást nem hozott. Több folyadékot kezdtem el inni, ( savmentes vizet)és elkezdtem szedni a homeopátiás bogyót és akkor ismét visszajött a megfelelő tejtermelés.

2010. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Sok folyadék és fehérje utánpótlás. Tojás leves sok köménnyel, húsleves csirkéből, túrós tészta. Nekem ezektől annyi tejem volt, hogy pelenkát kellett használnom melltartóbetét helyett.

Laktoherb is jó.

2010. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

én szülésznő vagyok és szívből ajánlom minden kismamának a KARAMALZ nevü maláta italt. Mi a kórházunkban is mindenkinek ezt ajánljuk!!! Próbáld ki.

Eleinte naponta 1 üveg, majd ha jól beindullt a tejtermelés újra akkor 2-3 naponta 1 üveg.

Kapni a Tesco, Metro,Interspar, DM. a Metroban 180 ft volt most 1 üveg, a DM-ben 270 ft.

[link]

[link]

Sok sikert és igyad!! Vezető főorvosok is ezt ajánlják. nekem hihetsz!!

2010. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Nekem is jó volt a laktoherb tea és nem akartam az almalében hinni de az is megnyomta a tejtermelést!Kívánom segítsen valamelyik a sok közül:-)
2010. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Alkohol mentes sör, madártej
2010. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Külföldön élünk és sajnos a Laktoherb teán kívűl nincs semmi más termékem otthonról és nem is tudom, hogy itt lehet e kapni. Bár tudok küldetni. Közben iszom az alkohol mentes sört és a Laktoherbet és állandóan cicre teszem őt. Amint végeztem pumpálok extra stimulációért. Ma talán annyira nem balhézik, hogy kevés a tej. Ha bármi ötlet van még, írjátok meg lécci! Ezeket pedig köszönöm!
2010. ápr. 1. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
szia a legjobban nekem is a Moremilk segített. A laktoherbből egy litert nagyjából meg kell inni, hogy segítsen, és én azt tapasztaltam, hogy a gyümölcslétől is több lett.Ja és amikor anyukámnál voltam és jól megtömött (mármint sokszor ettem) az is jó hatással volt a tejre, sokkal több lett tőle.És az is segíthet, ha akkor is, amikor a baba nem eszik csak úgy fejsz egy kicsit a melleidből. Minél többet ingerled, annál többet termel.Nem kell sokat lefejni, de mindig ingereld, akár óránként is.
2010. ápr. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy egyesek leponoztak minden normális választ. :P
2010. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!