Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt hullik a...

Szoptatás alatt hullik a hajam Ez normális?

Figyelt kérdés

most 6 honapos a baby-m és mèg hullik a hajam!

Kinek meddig hullott a haja?



2016. febr. 23. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális. Azt mondják, amit a terhesség alatt megadott a természet, azt most visszaveszi. :) (merthogy általában a terhesség alatt megdúsul a sörényünk)
2016. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi
2016. febr. 23. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én szoptattam, úgy 7 hónap körül kezdett alább hagyni a hajhullásom. Rengeteg kijött. Azóta nőtt sok új babahajam. ;)
2016. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen az nekem is van elől! Borzasztó ... :D
2016. febr. 23. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem holnap lesz 6 hónapos a babám, kb. 2 hónapja hullik rettenetesen. Még a védőnő is megjegyezte múlt héten :( Teljesen elkeseredtem már :( Vasat és hajvitamint szedek 6 hete, de nem segít semmit egyelőre. Ha valakinek van tippje, én is megköszönöm.
2016. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem egy éves koráig hullott csomókban mosaskor, de nem latszott, mert eleve rengeteg volt. szoval normalis, igen.

utolsó! én is szoptatok moat is, most is hullik, én is szedek vasat és kb két hónap vasszedés utan erzem, higy csokken a hullo mennyiseg. nem abbamarad csak csokken. szóval türelem. ket het vasbevitel az meg semmi.

2016. febr. 24. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam vele a bőrgyógyászomnál is. HairCliniket javasolt, amit meg is vettem, de csak nem mertem bevenni a szopizás miatt. Na meg mondta, hogy mellette növekedhet az étvágyam. Na, az meg pont nem hiányzott a plusz kilóim mellé. :D Nálunk az idő megoldotta. Gondolom a szopi ahogy csökkent, pontosan 1 évesen hagyta el magától a cicizést, meg a hormonok. Kitartást csajok. Most 19 hónappal a szülés után majdnem derékig érő, tényleg szép, és ahhoz képest dús hajam van. Pedig sírtam, és a férjem vigasztalt, ahogy mutattam neki fésülködés után a csomó hajat a kezemben.
2016. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

megnyugodtam..mert a picur előtt gyönyörű szép természetes hajam volt most meg mindig csomóba van a fejem tetején!

köszi

2016. febr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!