Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mire számítsak? Visszaváltozna...

Mire számítsak? Visszaváltoznak valamennyire ha majd nem szoptatok majd? 9 hónapja szoptatok. Előtte 80 A-Bs volt a melltartó méretem, most DD. De lógnak sajnos, előtte a kicsik kerek, feszesek voltak.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Hordjad szorgalmasan a szoptatós melltartót, és egyébként meg nyugi, vissza fognak változni, nem leszel lógós DD egész életedre :-) Szoptatás abbahagyása után kb. fél év, mire a mellek visszaállnak eredetibe, és nagyon fontos, hogy mindig jó melltartót hordj. Egy kicsit lehet hogy meg lesznek ereszkedve utána, de az se biztos.
2010. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

hát ne számits semmi jora. nekem sem válltoztak vissza, és én csak 5,5 hóig szoptattam. nagyok maradtak, viszont nem lognakk annyira - szeritnem ebben szerencsém volt :)

de páromnak igy jobban tetszenek :):):):) és ez a lényeg :)

2010. márc. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
68%
Kábé olyasmi lesz, amilyen közvetlenül szoptatás után, mikor üres. :( Nem valószínű, hogy visszaváltoznak.
2010. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kecsegtetlek j hirekkel.

Nekem terhesség előtt 80B-C volt a méretem. Terhesség alatt és szoptatásig (8hó) hordtam 100C-s szoptatós melltartót is.

Most jó ha 75B-s és lógnak, főleg oldalról.

Szülök még egy gyereket és ha ugyan ez lesz...hát elgondolkodom majd egy korrekciós műtéten.

2010. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Én a terhességem előtt 75D méreten voltam és szép kerek, feszes mellem volt. Most 90DD a méretem és megereszkedett, megnyúlt és ez nem is fog visszaállni az eredetire. Törődj te is bele, és nézd azt, hogy van egy gyönyörű gyermeked ahogy én is tettem. Ez már így marad :(
2010. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

A párodnak biztos így is tetszenek. Az enyém is lóg,ha nincs benne tej,amikor tele

van, akkor meg kimondottan szépen néz ki. Hagy magadon a szexi melltartót szeretkezés közben,ha zavar,hogy látja a párod! :)

2010. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 xStefix ***** válasza:

Én meg azon aggódom itt csendesen, hogy vajon újra megnőnek-e majd, ha abbahagyom a szoptatást.. :)

Eredetileg 75B-s voltam, szülés előtt ez felment 80/85-re, most meg (25 hó után) a régiek is nagyok egy kicsit. Remélem, maradéktalanul visszanő majd az összes izomszövet és nem maradok ilyen laposka. :)

2010. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El kell keserítselek!Bizony a kinyúlt bőr, ill szövetek nem húzódnak vissza!Bár úgy lenne!Sajna lógni fognak! (mint nekem is)
2010. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amikor afiam született, 75b-ről 85-b-re nőttek a melleim. Ennek 10 éve.

Most akicsi 1 éves, még szopik legutóbb 90B-s melltartót vettem. De nem bánom, szerencsére nem lóg és legalább nem kicsi.

2010. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!