Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet valamit tenni, ha olyat...

Lehet valamit tenni, ha olyat ennék, amitől fájna a baba hasa?

Figyelt kérdés
Én világéletemben imádtam enni, vannak dolgok, amiket különösen szeretek. Terhesség alatt bár nem korlátozott volna maga az állapot, viszont sokszor égett a gyomrom, ha olyat ettem, vagy csak nem éreztem jól magam, így azért kellett hanyagolni. Most meg szoptatás miatt akkor nehogy fájjon a baba hasa. De én már teljesen megőrülök lassan, nekem ENNEM KELL valami jó fokhagymásat, vagy babosat vagy vagy... Ilyenkor lehet olyat, hogy előre fejni? Vagy mennyi idő, míg mondjuk egy adag chilis bab távozik és már nem puffasztja a babát a tej?
2016. márc. 7. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt bármit lehet enni (kivéve persze az alkoholt meg a sok koffeint), amiről nem bizonyosodott be, hogy fáj tőle a baba hasa. Ami sok babánál problémát okoz, abból érdemes először csak kis mennyiséget enni, hogy kiderüljön, bírja-e. Az én legnagyobb gyerekem még a brokkolitól is nagyon rosszul volt, így a testvéreinél nem is mertem próbálkozni puffasztós dolgokkal. Barátnőm meg, akivel egyidősek a gyerekeink, mesélte, hogy két napja bablevest eszik, és semmi problémájuk nincs belőle. Úgyhogy egyél nyugodtan fokhagymásat vagy babosat, csak először ne rögtön két tányérral!
2016. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!