Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok olyan sampont ajánlan...

Tudnátok olyan sampont ajánlani amitől nem lesz hátul sprőd a babám haja?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?

2015. dec. 24. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Baba hajat nem is szabad samponozni fürdőkrémtől selymes marad.és kisgyermekként is samponnal nem tanàcsos naponta mosni.
2015. dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első, legalább az orvosi fürdetőkrémet kened a gyerek hajába? :D Gyönyörű lehet.


Kérdező, nekünk a Babé vált be.

2015. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igaz ő már nem baba (illetve nekünk az) De így megtévesztő :D

Szóval 20 hónapos.

2ik azt mi is használtuk míg kisebb volt.. Csak hát akkor még nem figyeltem az összetevőkre :/ szóval nem vettem már újból..

2015. dec. 24. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es


5 hónapos a lányom, a fürdetőkrémmel mosom a haját. Selymes, fényes, gyönyörű. Hosszú hajú baba egyébként.

2015. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es. Az enyem 2 eves es igen,meg mindig a gyogyszertari furdetovel furdik es azzal mossuk a hajat. Nyilvan leoblitem. Gyonyoru a bore es selymes a haja. Minden mastol vakarozik es kipattog.
2015. dec. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekünk nem vált be a gyógyszertári fürdető.

Kímélő tusfürdőt használok neki. Amiben nincs semmi káros anyag. Szép a bőre :)

De hajra még nem találtam meg az igazit :/

2015. dec. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!