Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek, hogy visszatérjen...

Mit tegyek, hogy visszatérjen a tejem? Hirtelen lecsökkent a tejmennyiségem, nagyon jelentősen.

Figyelt kérdés
Már szedek homeós bogyókat, iszok szoptatós teát és minden szoptatás után fejek. Fejni mindig is fejtem, mert sok tejem volt. De semmit nem használnak. Eddig reggel még jól tudott lakni az egyik mellemből, ma reggel már kevés volt neki. 2hónapos a kislányom, és szeretném elkerülni, hogy pótlást kelljen neki adni. De ezekkel a szerekkel sem javul a helyzet. :-(
2010. ápr. 2. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is nyugodj meg, mert az a legfontosabb. Az az anyuka, aki a bab 4-6 hetes koráig termelt elég tejet, később is tud!

Itt elolvashatsz erről mindent részletesen:


[link]


Jó szoptatást!

2010. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14:24!!KÖSZÖNÖM!!!
2010. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs!14:45!!!!
2010. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kecskerutafű tea, görögszénamag tea. Ez a kettő, ami nekem bevált. Reggel elkészítettem egy liter kecskerutafű teát és fél liter görögszénamag teát (ennek önmagában nagyon gáz az íze), összeöntöttem és egész nap iszogattam. Gyógynövényboltban kapható mindkettő. Én szeretem a gyógyteák ízét, de másnak lehet, hogy brutál, azért egy próbát megér. És nyugi, nyugi, nyugi. Biztos, hogy lesz elég tejed, ha eddig még sok is volt.
2010. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!