Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hirtelen megcsappant a tejmenn...

Hirtelen megcsappant a tejmennyiségem, nagyon jelentősen. Mit tegyek, hogy visszatérjen a tejem?

Figyelt kérdés
Már szedek homeós bogyókat, iszok szoptatós teát és minden szoptatás után fejek. Fejni mindig is fejtem, mert sok tejem volt. De semmit nem használnak. Eddig reggel még jól tudott lakni az egyik mellemből, ma reggel már kevés volt neki. 2hónapos a kislányom, és szeretném elkerülni, hogy pótlást kelljen neki adni. De ezekkel a szerekkel sem javul a helyzet. :-(
2010. ápr. 2. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseíteni, de ez alkati kérdés, én is ittam és szedtem mindenfélét, és mégis elment a tejem. Még szedtem a MoreMilk+ kapszulát is (Brendonban 5000 ft körül van 100% gyógynövényes, ami nagyon sokmindenkinek visszahozta a tejét, de nekem sajnos nem. Ha telik rá, esetleg még próbáld meg azt.
2010. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy ragaszkodnod kéne az egy mellből etetéshez. Nekem kezdetektől 2 ciciből lakik jól a lányom (második baba) és még mindig csak szopik, és 4 óránként. (6 hós)

Első babámnál nekem is a More Milk hozott eredményt pár hétig még tudtam húzni vele a tejcit, de aztán sajnos a fiam 5 hós korától kellett a tápszer kiegészítés.

2010. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

KARAMALZ maláta ital!!!!!!


írdd be a google-ba és nézd meg a képét és vegyél. nálam annyi tejem lett tőle, hogy nagyon sok.

Én szülésznő vagyok, szívből ajánlom. Ez alkoholmentes. van citromos és sima ízben, a citromos finomabb.

Kapni : Tesco, Metro, DM, Interspar.

2010. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se erőltesd az egy mellből etetést, kínáld meg mindkettőből. Az én fiam az elejétől két mellből eszik, sosem volt elég neki egy.

ҝ

2010. ápr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amióta beállt ez a helyzet, azóta már 2 mellből etetem. De már 2 este is pótolnom kellett, mert már a 2 mell is kevés volt szegénykémnek. :-(

2010. ápr. 2. 14:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy 6 hónapos kisfiam. Kb. a 2. hónaptól vannak hullám völgyek és hegyek, de még sosem kellett pótolnom. Ilyen esetben én azt csináltam, hogy nappal lefejetem a tejet mind a két cicimből két óránként és oda adtam neki üvegből. Valamiért így mindig több lett másnapra. Természetesen éjszaka, és másnap is már szoptattam. Különben 3 hónapos kora óta iszom a görögszénamag- kecskeruta teát, és én úgy érzem ez jelentősen megnövelte a tejmennyiségemet is.
2010. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!