Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mitol lehet tobb tejem?

Mitol lehet tobb tejem?

Figyelt kérdés
Elso babamnal nem volt sok tejem es potolni kellet. Most a masodiknal ezt szeretnem megelozni. A csaladba mi denkinek volt teje eleg rendesen. En lennek esetleg ilyen selejt :/ v lehet vhogy ezt befolyasolni

2016. márc. 17. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Vannak rá praktikák igen :) Pl teák, moremilk tabletta stb
2016. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem a tea az nem valt be es a homeobogyok sem. :/
2016. márc. 17. 10:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Enni,inni és sűrűn szoptatni.
2016. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Laktoherb tea nekem 110% segített!
2016. márc. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sok tej a sok szoptatástól lesz. Már a kórházban legyen sokat mellen a baba, ne törődj vele ha azt mondják felesleges, még nincs tej. Egyrészt ez nem igaz, a baba cseresznye méretű gyomrába pont elég az a pár ml, másrészt ez fogja beindítani a tejtermelést. Később is szoptass sokat, igény szerint (tudom h nem egyszerű nagytesó mellett), hidd el lesz elég tej!

Nekem a 2. babát sikerült így kizárólag anyatejjel etetni, 4 hónapos és bőven van tejem, a tesónak ilyen korban már kellett tápszert adnom.

2016. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szoptatás igény szerint. Persze az elején kevesebbet eszik a babád,akkor fontos a mellek fejése,mert csak az tud visszatermelődni,ami ki is ürült. Karamalz malátaital még beválhat, de a legfontosabb mindenképp szoptatni,szoptatni.
2016. márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!