Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6hetes a babám. Tegnaptól...

6hetes a babám. Tegnaptól mintha kevesebb tejem lenne, és nem lakna jól a babám. Előfordulhat hogy egyik naprol a masikra csokken a tej mennyisege? Mitol lehet? Mindent ugy csinalok ahogy eddig.

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, elképzelhető. Elég ideig szopik? Fejni nem szoktál két etetés között? Szoptatós tea? Ha nem lakik jól, adj neki tápszeres pótlást vagy tedd sűrűbben mellre.
2014. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha nem lakik jól, akkor sír vagy nagyon hamar kér újra. Lehet, hogy csak te hiszed, hogy kevés neki a tej. Ha szépen gyarapodik, akkor nem kell neki pótlás.
2014. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Eddig 15perc alatt jol lakott..most is ugyanennyi ido utan fejezi be a szopit. szoptatos teat iszok, homeos bogyot szedek. egy hete nem fejtem, mert pl hetvegen is ugy ereztem felesleges, mert nagyon sok tejem van.
2014. máj. 14. 21:29
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
növekedési ugrás?
2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok, elküldtem, mielőtt befejeztem volna :)

tedd mellre többször (akkor is, ha úgy érzed, nincs benne semmi), és fejni is kell, minden evés után, akkor is, ha tök üres.


így - elvileg - szépen beáll majd.

2014. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha sok a tejed, ő ugyanannyi ideig szopik akkor miből gondolod, hogy nem elég neki ?
2014. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
5.7kg. eddig minden rendben ment. csak az elmult ket nap. onnan gondolom h keves neki mert elalszik es teszi a szajaba a kezet, es.a mellem se feszul annyira.
2014. máj. 14. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
ha beáll a tejtermelés, nem is fog feszülni a melled :) ne aggódj
2014. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
es mintha nyugtalanul aludna.. ( eddig este ha szopi utan megnyomtam a mellem, sok jott belole, most meg csak par csepp... )ezekbol gondolom h nem eleg neki..
2014. máj. 14. 21:36
 10/14 A kérdező kommentje:
akkor lehet, hogy csak túlaggódom..
2014. máj. 14. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!