Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet kávét inni?

Szoptatás alatt lehet kávét inni?

Figyelt kérdés
Itt ne a tiszta, fekete, erős kávéra gondoljatok, hanem pl egy 3 az 1 benre, vagy egy tejes kávéra. És nem napi 3 akarok meginni, hanem 2 hetente 1 bögrével, de talán ezzel még sokat is mondok. Mert ugye a kicsi miatt nem akarok inni, de ez a mennyiség még bele fér?

2016. márc. 22. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ittam terhesség alatt is. Minden reggel egy kotyogóst. Szoptatás alatt is.
2016. márc. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Betu ***** válasza:
Én még mindig szoptatom a babàmat 1 èves múlt. Én mindennap megiszok 1 3az 1- ben kâvét. Ha te csak annyit akarsz ne félj semmi baja nem lesz tőle. Mondjuk annyi hogy én azt is nagyon sok vízzel csinàlom úgy még gyengébb. A terhessegem alatt is ittam napi egyszer.
2016. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, főleg ilyen keveset, mint amit te iszol. Én reggel iszom egy normál eszpresszót, meg néha becsúszik 1 délután is, az alváshiány miatt ugye.. (éjszaka 1x kel enni a lányom, aki most 10 hetes)
2016. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem akartam de "muszáj" volt, az éjszakázás miatt nem bírtam másképp. A 3.hónaptól kávéztam miután megszületett.
2016. márc. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, csak lehetőleg délelőtt idd meg, ha nem akarsz estére kitolni magaddal :) Persze ha hozzá van szokva a baba, akkor nem gáz, de mivel te csak ritkán innád, lehet, hogy a tiéd meg fogja érezni egy picit. Mármint baja nem lesz, csak lehet, hogy picit éberebb lesz.
2016. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!