Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már csak pár csepp tejem...

Ha már csak pár csepp tejem van, hogy lehet elapasztani, hogy ne gyulladjon be a mellem?

Figyelt kérdés
Kb. 3 napja nem is fejtem direkt,hogy ne ingerelje. De érzem,hogy görcsös. Ha nem fejem,felszívódik egyébként? ( lehet,hogy buta kérdés,de mindenképp el akarom kerülni a bajt!)
2016. márc. 22. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem felszívódott. észre se vettem. de tényleg elég kevés volt már a végére.
2016. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bromociprin
2016. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jegelést szoktak erre ajánlani, de a hideg vizes borogatás is ugyan olyan hatással van.
2016. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annak idején én is pont ettől tartottam, főleg, hogy a 3 gyerek szoptatási időszakai alatt legalább 4x volt mellgyulladásom. De gond nélkül elapadt. A görcsöket óvatosan ki lehet masszírozni, de elapadás után még hetekig lehet görcsös. Én anno úgy megijedtem, hogy rohantam a nőgyógyászhoz, de megnyugtatott és szép lassan felszívódott. Lehet még hideg (de nem jéghideg, inkább állott) vizes borogatást is tenni rá ill. aki hisz benne homeopátiás szert kérni rá patikában.
2016. márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak pàr csepp van, azzal szerintem nem kell semmit csinàlni.nekem legalàbbis nem kellett. Nem fejtem, nem szedtem semmit, felszìvódott minden gond nélkül.
2016. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak pár csepp volt és semmilyen gondot nem okozott.
2016. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha görcsös, akkor szerintem mindenképp fejd ki a bent maradt tejet, hogy ne legyen baj, egyre ritkítva a fejéseket.

De egyébként ha tényleg csak pár csepp tejed lett volna akkor nem lett volna görcsös nem? Nekem mikor a lányomat leszoktattam a cicizésről már csak este cicizett, tényleg nagyon kevés tej volt már csak, utána szépen el is apadt magától, nem volt semmi gond vele, de nem lett csomós sem.

2016. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
egyrészt biztos vagy benne, hogy csak pár csepp? Mert ha duzzadt, csomós, akkor bizony van ott még tej...nekem a baba 9 hónapos korában apadt el teljesen, ahogy fokozatosan kiiktattuk a szopikat és csak a reggeli maradt meg utoljára, ott egyszer lemértem és 20 ml volt a szopizás, na akkor hagytuk abba, és semmit nem kellett utána csinálnom vele. Ha még duzzadt, csomós, akkor van még tejed, szóval szoptass, vagy ha teljesen abba akarod hagyni, akkor csak annyit fejj le, amitől elmúlnak a csomók, tehát ne fejd ki teljesen, így pár nap alatt csökken a kínálat
2016. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!