Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet anyatej tároló...

Hol lehet anyatej tároló fecskendőt venni?

Figyelt kérdés

20 hetes terhe vagyok, és rengeteg előtejem van. Ha nem csinálok vele semmit, nagyon fájnak a melleim. Az orvosom azt mondta, hogy vegyek ilyen anyatej tároló fecskendőket, és fagyasszam le, és azt majd odaadhatom a fiamnak amikor megszületett. Először akartam venni egy mellszívót, de azt nem lehet az orvosom szerint, mert koraszülést okozhat.

Viszont mindenhol csak zacskókat meg üvegeket találok, ilyen fecskendőt sehol nem. Hol lehet ilyet venni?


2016. ápr. 3. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy nem tudod kivenni az előtejet se a melledből, hogy ne termelődjön oxitocin... tökmindegy, hogy kézzel, vagy géppel fejsz, az a mellnek ugyanaz az inger => termelődik az oxitocin ami méhösszehúzódást csinál. El se tudom képzelni, a dokid milyen megoldásra gondolt...
2016. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy kézzel nem okoz olyan nagy stimulációt. De pumpával nem szabad, csak kézzel. És muszáj lefejnem egy kicsit, mert iszonyatosan fáj. És ha nem csinálok semmit vele, akkor meg magától is elkezd folyni sokszor.
2016. ápr. 3. 11:33
 3/5 Bella169 ***** válasza:

Nincs külön ilyen spec fecskendő. Legalábbis én még nem hallottam róla.

Sima egyszer használatos kis fecskendő (5ml-s pl) megfelel a célra. Ezt pedig orvosi műszerboltban vagy akár patikában is kapsz

2016. ápr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ilyenre gondolt szerintem, de sehol nem találok ilyet. Egy sima fecskendőbe nem tudom, hogy sikerülne-e beleraknom.

2016. ápr. 3. 11:44
 5/5 Bella169 ***** válasza:

Kézzel kifejed egy steril tálkába majd felszívod.

Magyarországon még nem találkoztam ilyennel.

2016. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!