Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A keves anyatej is segit?

A keves anyatej is segit?

Figyelt kérdés
6,5 honapos a kisfiam!A szules miatti komplikaciok miatt egybol uvegbol kezdtek taplalni,es utana nehezen fogadta el a cicit,4honapig harcoltam vele,volt hogy elfogadta de leginkabb nem es fejni kellett,es igy viszont keves tej jott,de az orvosok azt mondtak nem baj barmennyi is jo az a babanak....de mar lassan 7 honapos es a tejem mar csak napi 30-40ml....a parom erolteti,mert azt mondtak barmennyi is jot tesz,de ugye amikor ezt mondtak akkor meg csak 60ml evett egy alkalommal es akkor meg napi 200at le tudtsm fejni...most mar 240ml iszik 2szer egy nap,es nem hinnem vagy nem tudom erdemes e meg kuzdenem er e valamit az egeszsege erdekeben az a napi 30ml???
2016. márc. 26. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó jogy eddig is fejted. Most már elkezdhetsz hozzátáplálni, szerintem nyugodtan elhagyhatod a fejést, nagyon ügyi vagy hogy eddig csináltad!
2016. márc. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 10ml-nél adtam fel. Úgy gondoltam, h amíg akár csak 1 csepp is van én fejem, szoptatom. De mikor már csak 5-10ml-et evett összesen anyatejből én feladtam. Ekkor 3 hónapos volt. Nagyon sajnáltam.. Es sokat sírtam, de.. Ez van.

És igen csatlakozom az elöttem szolohoz, nagyon ügyes vagy hogy így kitartottál. Most már úgyis jön a hozzátáplálás sztem nem kell "ráerőszakolnod magad" a fejések miatt. Ha úgy érzed nem megy hát nem megy. De sztem ettől független cicire még rakhatod. Amúgy nem tudom h sokat számít e egyetlen csepp tej is. Én mondom az utolsó cseppet is odaadtam még ha az csak 5ml volt. Miért ne adjam ha van? :) de a te esetedben.. Már azért "nagyobb" mint anno nekem volt. Így talán el is hagyhatod a fejést.

2016. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom az elismerest,ez jol esett,mert nekem is lelkiismeret furdalasom van meg mindig hogy nem tudtam szoptatni...

A foga is koran jott ezert adtam fel vegleg a szoptatast mert harapott barmit csinaltam,naprol napra erosebben,na akkor en is zokogva de feldtam a harcot,azota csak fejem...........

2016. márc. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!