Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás a Balatonparton?...

Szoptatás a Balatonparton? Hogyan tisztítsam meg a mellem?

Figyelt kérdés

Nyáron szeretnénk a Balatonra elmenni nyaralni. Akkor lesz 4-5 hónapos a kisfiunk. Én mindenképpen szeretnék úszni (van egy 8 éves nagytesó is, úgyhogy nem opció, hogy ne menjek be a vízbe, na meg amúgy is szeretek úszni). Viszont azt nem tudom, hogy a babát hogyan tudom majd megszoptatni, ha kijövök a vízből a "balatonos" mellemmel. Hogyan, mivel tudnám megtisztítani?

A nagynál nem volt ilyen probléma, mert őszi baba volt, mire strandolni mentünk, már nem szopizott, úgyhogy most szembesülök először ezzel a problémával.


2016. ápr. 6. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szappan és víz.
2016. ápr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fertőtlenítő kendő
2016. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Nyilván nem a parton szoptatod, hanem a szobátokban. Mikor felmész lemosod.
2016. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván, kedves 3-as, nem mindenki nyaral közvetlen vízkapcsolatos nyaralóban. A strandról meg ha kimész, nem engednek vissza ugyanazzal a jeggyel. Egy kisiskolással meg nem másfél órákra jár az ember a strandra, hanem egész napra...

Én szoptattam a babámat a strandon, a napozósátorban, előtte esetleg meg tudsz mosakodni a vécében, ha meg infrastruktúramentes szabadstrandra mentek (van még ilyen?) akkor egy üveg vízzel lelocsolod magad. Semmi baja nem lesz így, az anyatej alapvetően fertőtlenít is kicsit.

2016. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam már ezen a strandon, van zuhanyzó, meg minden, ami kell, csak nem voltam benne biztos, hogy elég annyi, hogy lemosom. Csak hát igen, a fertőtlenítő kendőben meg nincs alkohol? De akkor azt hiszem, lemosom szappanos vízzel a zuhanyzóban, remélem elég lesz ennyi.
2016. ápr. 6. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Hugom szoptatott strandon (az én lányom akkor már csak reggel/este szopott, napközben nem), ő is csak lemosta sima vízzel.
2016. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baba boltban lehet kapni melltörlő kendőt, Brendonban vettem, Chicco màrka
2016. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a kendőt meg fogom nézni, ha majd megyek a Brendonban valamikor :)
2016. ápr. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!