Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporitó mótszerek minden...

Tejszaporitó mótszerek minden érdekel?

Figyelt kérdés
4 hetes a babám igény szerint szeretném szoptatni,de olyan kusza minden.Többek irják,és mondják,hogy egy idő után beáll,és bizonyos idő közönként eszik.Nekem ez eddig nem jött össze.Éjjel 3 4 óránként eszik reggel 2 óránként délelőtt megint 3 óra majd délután csak a cicin lógna folyton ha fent van addig nyöszörög mig cicit nem kap.estére mire jön az esti evés ki ürül a mellem.mit csinálok rosszul?Ha tud valaki segiteni minden érdekel.Ja és még annyi, hogy két hete hasfájós.Mikor fája hasa akkor is keres.Köszönöm.
2016. ápr. 15. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
szoptatás után fejj még. de nem lehet hogy nem elég tápláló a tejed azért nem elég neki?
2016. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit ugy tűnik mintha az össze- vissza, állandó evestol fajna a hasa. Espumisan jo rá.

Tejszaporitasra gorogszenamag kapszulat szedtem napi 3x2 szemet. Jócskán tobb tejem lett tőle.

2016. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké,de hogyan kell csinálni,hogy renszereződjenek az evések.Nagyon szeretném jol csinálni,de nekem ez magas.Nagyon igyekszem.
2016. ápr. 15. 17:53
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem elég tápláló a tej.Az anyatej mindig alkalmazkodik a baba igényeihez.A mell nem ürül ki,minden szoptatásnál termelődik benne a tej.A legjobb tejszaporító módszer a gyakori szoptatás.Csináld csak ösztönből , és minden okés lesz.Az én babám 3 hónapos és még csak most kezd beállni a rendszer az evésébe .Keress rá a facebookon a szoptatási tanácsadás-kérdezz-felelek csoportra, nemcsak anyukák,hanem szoptatási tanácsadók is szívesen segítenek neked.
2016. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Ami nálatok van, az teljesen normális ilyen pici babánál. A hasfájósság nem ettől függ, akkor lesz elég tejed, ha annyit van cicin, amennyit akar és komfortszopizik is, mikor akar. Egyébként nekem az alkoholmentes sör vált be leginkább tejszaporításra.
2016. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a mell nem ürül ki, mert szoptatás közben termelődik a tej nagy része.
2016. ápr. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dettó.ez a helyzet :) első babànàl dőlt belőlem a tej, most paràzok, hogy elég legyen. Van, hogy órànként cicire teszem (gyanìtom, nem mindig lakik jól egy evésre), ittam többféle teàt, a görögszénamag kapszulàt is eszem, szénhidràtot is, és igény szerint szoptatok+ fejek. Igenis van olyan, hogy kiürül a mell, fejésnél ez tök jól làtszik: kiürìtem, 15 perc múlva max pàr korty van benne.


Gyorsan hìzik a babàd? Büfizik rendesen?

Én azt csinàlom, hogy a koràbban lefejt tejet kapja meg, amikor estére vagy délelőttre màr kevésnek érzem. Persze elöbb mindig cicire teszem, üvegből akkor kap, ha màr szopizott. Ìgy is van, hogy betol még 60 ml-t.


A rendszeresség majd beàll, ezen ne aggódj.

2016. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nincs kevesebb tejed este nyugi. Normális ha estefele petyhüttebb a mell. Reggel vizesebb és mennyiségre több a tej, estefele viszont kevesebb, de zsírosabb. Az én babám is láncevő délután, hogy feltankoljon a sűrűbb tejből. 5 hetes, általában 7-8 órát alszik éjszaka, nappal viszont kiszámíthatatlan. Volt hogy nem tudtunk sétálni, mert nem akart aludni 8 óra hosszát cicizett. Szóval az én babám is folyton cicizne. Kitartás és élvezd ki, hogy még pici! Hasfájásra espumisan!
2016. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!