Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti isztok tejszaporító teát...

Ti isztok tejszaporító teát vagy szedtek vmit, hogy legyen tej? Ha igen mikor érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ittam, szülés után közvetlenül kezdtem el inni, de nem hatott ,nagyon kevés tejem volt, kipróbáltam sokmindent, de akkor sem lett több a tejem.
2014. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok tejem volt, egyből be is indult, viszont ittam volna, hogy legyen továbbra is, amikor már szoptattam, akkor kezdtem el inni, vagyis ittam volna, de allergiás lettem tőle, szóval abbahagytam, de volt úgy is tejem.:)
2014. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Görögszéna mag kapszulát vegyél, nekem siralmasan kevés tejem volt a kórházban, itthon pár hét alatt úgy beindult, hogy volt hónap, amikor 90- 95 %- ban csak anyatejet adhattam a babámnak, pedig a 3. hónaptól már nem akart szopni a cumizavar miatt, de még fejéssel is fenn tudtam tartani egész 9 hónapos koráig a tejtermelődést.

A kapszulából napi szinten 6-7 db-ot bevettem!

2014. jún. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hol lehet kapni?
2014. jún. 25. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok folyadekot kell inni.
2014. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!