Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudtok olyan elektromos...

Tudtok olyan elektromos mellszivót ajánlani, ami nem túl drága, de nagyon bevált?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem medela mellszívóm van, nekem bevált.
2016. ápr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bella169 ***** válasza:

Pesztonka 2in1. Mellszívó és elektromos orrszívó.

12-13 ezer forint között lehet kapni újonnan.

Nagyon bevált mint mellszívó és mint orrszívó is a gyereknek.

Utóbbi esetben könnyű volt bárhova vinni, működik elemről is, ha épp nincs hálózat és csendesebb mint egy porszívó jóval.

2016. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lansinoh elektromos, egy alom!! Tobb fokozat, fejo-stimulalo fazis. Nekem a dupla fejes van, de van szimpla valtozat is, ujonnan se veszes, de hasznaltan mar nagyon jo arban hozza lehet jutni.
2016. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Medela
2016. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nuk az milyen? Érdemes amúgy màr terhesség alatt venni vagy érdemes megvàrni a szűlés utànt?
2016. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lansinoht ajánlották nekem is tudnál nekem küldeni egy linket vagy márkatipust?
2016. ápr. 25. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a sima szivofejes.

[link]

Ez a dupla, nekem ilyen van, es nagyon sajnalom, hogy csak most a harmadik gyereknel ruhaztam be ra. Mondtam is a ferjemnek, hogy csak ezert eskuszom szulnek meg egyet 😀

2016. ápr. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olcsó kínai, Novi márkájú:

https://www.youtube.com/watch?v=Eh1EJvLoJic


Sokkal jobb, mint amit előtte béreltünk. Igazából semmi rosszat nem tudok mondani róla, már a második gyereket szolgálja. Kb. 50 dollár az ára.

2016. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!