Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen vérnyom...

Szoptatás alatt milyen vérnyomás csökkentőt szedtek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
dopegytet,állítólag csak ezt lehet.
2010. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2010. ápr. 8. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem 1 hónapos a babám. Eddig én is dopegytet szedtem, de most áttérek egy másikra. Az orvosom javaslatára, mert vannak sokkal modernebb gyógyszerek már, amik jobbak. Én most kaptam Norvasc tabletát, hogy milyen még nem tudom, mert a hétvégén kezdem el szedni.
2010. ápr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is dopegytet írtak. Már nem szoptatok 5 hónapja, de majd akarunk tesót. Előző, légyszi írd le a tapasztalatod, mert én a dopegyttől állandóan álmos voltam.
2010. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én irtam, hogy nem dopegítet szedek.

A dopegíttől én nem voltam álmos, nem volt semmijen mellékhatása sem nálam.

Viszont te már a tervezett terhességed előtt szeded a dopegytet?

Nekem nem engedte az orvosom, mert azt mondta, hogy azt nem szabad sokáig szedni, mert abból baj lehet. Szó szerint ezt mondta, hogy orvosi hiba lenne! De más orvosról is hallottam aki huzamosabb ideig szedette.

Az új gyógyszeremről még nem tudok semmit sem mondani, majd ha már egy hete szedem, akkor irok.

2010. ápr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!