Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinálok rosszul? Hogy...

Mit csinálok rosszul? Hogy kell össze rakni az Aventes mellszívót?

Figyelt kérdés
Most kaptam ezt az Aventes (képek lent) kézi mellszívót. Szétszedtem, mert sterilizálnám, aztán próbáltam összerakni, de valami nem stimmel. A kis kar nincs lentebb? Vagy így kell lennie?
2016. máj. 6. 13:09
 1/9 A kérdező kommentje:
2016. máj. 6. 13:11
 2/9 anonim ***** válasza:

A szelepet beletetted a megfelelő irányba?

Csak mert anélkül nem működik...

2016. máj. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
valószínű nem jól tetted bele a kis csillag alakú gumi szelepet...én is ezt szúrtam el...fordíts rajta.
2016. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]


Így van benne..:/

2016. máj. 6. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ez nem a csillag alakú szelep, hanem a "tölcséres fajta", na azzal nekem sem ment jól. Szerezz be egy csillag alakút, az rendes vákuumot csinál.
2016. máj. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Eddig jól állt, valami csak nem okés.. nem gondoltam volna, hogy az a kis izé is ennyit számít.. de szerintem nem jól rakom össze, csak a hibát nem találom...:(
2016. máj. 6. 13:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen csak kitágult annak a hosszú szelepnek az alja, és emiatt már nem szív. Nekem ugyanez volt, a csillagossal viszont remekül működött már.

Próbálj valahonnan beszerezni, sok szetthez adnak pót szelepet, hátha van egy ismerősödnek, vagy Vaterán?

2016. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ezért "leeshet" maga a kar? Köszi szépem az eddigi válaszokat, szétnézek mindenképp. :)
2016. máj. 6. 13:45
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a hibát! :D A kis szelepet felülről raktam bele és nem alulról... ><
2016. máj. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!