Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Csak szerintem hangzik csúnyán...

Csak szerintem hangzik csúnyán ez a szó ilyen szöveg környezetben?

Figyelt kérdés
Amikor a babát az anyukák mellre teszik és azt mondják,hogy a baba rájuk csatlakozik. Nekem ez a " rácsatlakozik" annyira csúnyán hangzik. Csatlakozik mint valami függelék...
2016. máj. 10. 01:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

Nekem sem tetszik.

Olyan, mintha kenyszerbol, gepiesen racsatlakoztatja a gyereket magara. A teherurhajo sikeresen racsatlakozott az urallomasra. A szamitogepem is sikeresen ra szokott csatlakozni a vilaghalora. Gepiesen, muszajbol, mert azt parancsoltam neki a beallitasoknal megadott parancsokkal.

Az az "anya", aki ugy erzi, hogy ra kell csatlakoztatni a gyereket a mellere szoptatas celjabol - nos, az mi a fenenek szaporodik...???

2016. máj. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem meg a gyerekkel kapcsolatos szóhasználat túl van kicsit misztifikálva. Jó, értem, nyilván ez egy nagy élmény és fordulópont az ember életében, de ilyen apróságokon rugózni teljesen értelmetlen. A másiknak meg még a kaka is egyetlen magzata fennséges emésztőrendszerének a csodás kis terméke.

Nem kellene ennyire érzelmi síkon felfogni, hogy egy másik anya milyen szót használ egy bizonyos dologra. Nem sértő, nem trágár, a gyereket emberi méltóságában nem sérti. Az, hogy neked nem tetszik... hát van ilyen.

Tudok olyanról, ahol a vicces kedvű szülők Vladnak (minth Vlad Tepes) becézték a kicsit, mielőtt megtudták a nemét.

2016. máj. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Szoktam használni én is, és vicces. Aki nem érti, azzal van baj. Ha valaki ebből gyerekvállalási és megfelelési kérdést csinál az pedig idióta.
2016. máj. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én a " kullancskodik" szakkifejezést hasznàlom. A ràcsatlakozik nem tetszik. De nem sérti a lelkem ha valaki ezt mondja.

Embere vàlogatja.

2016. máj. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

Én hallottam már a "piócázás" kifejezést is... Különben meg rácsatlakozik, mert fel kell tölteni, teljesen logikus :D


Én egyedül a gyerekneveléssel kapcsolatosan állandóan feljövő "minek az ilyennek gyerek" témát utálom. Minek annak gyerek, aki ezt csinálja, minek annak gyerek, aki azt csinálja, minek annak gyerek, aki nem 100%-ban úgy neveli, ahogy én nevelném... Azért, bammeg, mert nem neked szülte.

2016. máj. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is használom, szerintem találó kifejezés. Nem értem mi vele a gond.
2016. máj. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Irígylésre méltó problémáid vannak!
2016. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
En "toltore rakom";) szerintem viccesek ezek a "szakkifejezesek"
2016. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez vicces és nem csúnya. Mi is használjuk, illetve főleg a férjem :D A töltőre rakom is szuper, köszi!
2016. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sosem hallottam még ebben a formában, de ennél nevetségesebben nem is mondhatnák! Rémes...
2016. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!