Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudhatnám meg, hogy az...

Honnan tudhatnám meg, hogy az ételek, amiket megeszek, vagy az italok mennyi idő múlva kerülnek bele az anyatejbe?

Figyelt kérdés
A babám nagyon hasfájós.Nem eszek semmi olyat, ami árthat Neki.De tegnap este már teljesen kiborultam annyira sírt szegény...Lehet, hogy akármit ennék neki akkor is fájna a hasa, de valahonnan ezt nem lehetne megtudni?Köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 9. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Először is ne borulj ki. Az ételek és italok ahogyan emészted úgy kerülnek be a tejbe. Van ami 1-2 óra alatt, de van ami 3-5 óra alatt.

Az én babám is nagyon hasfájós volt. A végére oda jutottam, hogy szinte semmit nem ette. Ilyet légy szives ne csinálj, mert többet árt, mint amit használ.

A babát valószínűleg a szelek bántják leginkább. A legjobb, ha sokáig böfizteted, ugyanis a pocakjukban kis légbuborékok vannak, aminek össze kell állni egy nagyobbá. A böfiztetés mellett pedig igyekezz minél többet hason tartani. Lehetőleg úgy s altatni. Ébredés után vagy időnként fordítsd meg,meglátod meg lesz az eredmény.Hatalmasakat fog pukizni. Illetve adj neki Mecsek baby teát vagy kamilla teát.

Nekem nem váltak be a manapság olyan divatos szerek. Grip Water.Espumisan, Infacol. A szélcsövezés sem jött be.

Viszont eleinte kapott a gyermekorvos által felírt, patikában kiadagolt port, amit naponta 3x kellett neki adnom. Szuper volt, megszűnt minden panasz. Jól aludt stb. Csak éppen elfelejtették mondani, hogy ettől meg nem tud kakilni.

Egy a lényeg, hason kell tartani minél többet, és rendesen enni.

Anikó

2010. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk nem hasfájós és percre pontosan este 8-kor alszik mindig, tegnap mégis csak 1/2 10-kor sikerült annyira nyűgös volt, mert jöhet valami front vagy más külső dolog. Lehet a Te babádnak is csak ilyen gondja volt, ha nem ettél semmi olyasmit, amitől fájhat a pocija.
2010. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!