Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 6 és fél hós a lányom. Elkeztü...

6 és fél hós a lányom. Elkeztük a hozzátáplálást, mikor lehet egy szopit elhagyni és mikortól lehet a tízóreait is bevezetni?

Figyelt kérdés
Most még csak ebédelünk, és utánna még mindig mellre rakom.
2008. szept. 25. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hét egy szopi elhagyása fokozatosan, aztán jöhet a következő étkezés. De a reggeli és esti szopit még jó, ha meghagyod kb. 1 éves koráig, ha van tejed.
2008. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2008. szept. 25. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

szia

én is kb ilyen idős korában kezdtem.sztem is maradjon a reggel-esti szopi.én ebédre már nem szoptatom-ezt próbálom kihagyni-mert ha vhol vagyunk ez jön ki a legjobban-de a bevezetéskor még minden evés után kapott tejcsit-csak mostanra-10 hónapos-nem.a tizórai,v uzsi valamelyike szopis még-de azért is,mert a fiam nem igen iszik mást-és félek,h nem kap elég folyadékot-úgyhogy fokozatosan lehet-de amig van tejed-érdemes kihasználni-sztem a

üdv

2008. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!