Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik ismerősöm azt mondta...

Egyik ismerősöm azt mondta aki pár hét múlva szül, hogy van egy csomó teje, fejni kell neki. Szerintetek igaz? Szerintem csak kamu.

Figyelt kérdés

2016. máj. 24. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van, akinek sok az előteje.
2016. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igaz lehet. Mièrt hazudna bárki ilyen hülyeséget??
2016. máj. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
En is ha oldalt aludtam reggel tocsaban keltem, de fejni nem fejtem, nem ajanljak
2016. máj. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint igaz. Vékony nagymellű a lány
2016. máj. 24. 16:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A mellméretnek semmi köze a tejmennyiséghez, se az előtej, se később a babának termelt tej mennyiségét tekintve.
2016. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Kamu, mert a tejbelövellés csakis szülés után indul meg kb a 3. nap a hormonok hatására. Az előtej, ami elég a babának, az csak egy-két csepp szokott lenni, de ebben az egy cseppen erősen koncentrált az ellenanyag. Kizárt, hogy neki szülés előtt lenne már anyateje, pláne kizárt, hogy a mell irritálástól nem indul be a szülés, mert ez is egy tény.
2016. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

A masodik gyerkoccel felidos voltam kb. Mikor elkezdett folyni!!a mellembol az elotej.heti egy doboz melltarto betetet ettem meg....szinte egesz nap folydogalt,magatol.nem nyomkodtam,nem csinaltam semmit.

A gyerkoc csak anyatejes volt.

Tehat van olyan,hogy rendesen folyik az elotej,de ne fejje...ahogy mar irtak is a mellbimbi izgatasara megindulhat a szules.ahogy szules utan szoptataskor is vannak mehosszehuzodasok.

2016. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

nem kamu. nekem is lehetne fejni, de elvileg koraszülést okozhat, szóval nem fejem, de rengeteg van.

27hkm

2016. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Fejni nem fejheti. Amikor fejni kezd valaki, vagy szopizik a baba beindul a tejadó reflex. Ez méhösszehúzódásokat okoz. kizárt, hogy feji. Sok előteje lehet és egy kicsit hantázik hozzá.

Nekem is folyt mindhárom terhességem alatt. Melltartóbetét kellett használnom.

2016. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

most úgy tűnik neki, hogy "csomó" teje van, mert nyilván folyik, csurdogál... majd szülés után meg jön az áradat :D


emlékszem, 2 nappal szülés után felálltam az ágyról, és kb 2 mp múlva a combomnál csurgott a tej :o

1 hetesen beleszívott a gyerek, és ha véletlen kiesett a szájából, akkor beterítette az egész arcát, úgy spriccelt...


Szóval most úgy érzi, sok, mert a semmihez képest biztosan az.


Fejni viszont nem biztos, hogy kellene, mert valóban beindíthatja a szülést (bár van, aki terhesség alatt végig, gond nélkül szoptatja a nagyobb gyereket)

2016. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!