Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, hogyan tudtátok...

Anyukák, hogyan tudtátok feldolgozni, hogy elfogyott a tejetek?

Figyelt kérdés
Nekem kb. a fele van annak mint amit 8 hetes babám megeszik, igy tápszeres kiegészítést kap. Félek hogy el fog fogyni a tejem. Már minden tejszaporítót kipróbáltam és azok hatására ennyi a tejem. Milyen tápszer vált be nektek?
2010. ápr. 10. 20:06
 1/6 anonim válasza:
6%
Szerintem úgy tudják feldolgozni hogy vesznek a boltban. Anyukám úgy szokta ha megittuk mindig hoz másikat:) nem sokat szomorkodik rajta...
2010. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

sehogy..nem egetrengető dolog ez,a tápszer is jó,igaz nem annyira mint az anyatej,de gondolj bele ha nem lenne mivel pótolni az anyatejet...a lényeg hogy jóllakjon a gyermek.

Szóval ne stresszelj ezen.Én BEBA start aktívot adtam,és szerette.

2010. ápr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
nekem 3 hónapot töltötte épp a babám, mikor teljesen elfogyott a tejem, de már elötte is hozzápótoltam, Bebát Ha Startot. Görcsölni nem is szabad, babáddal minndent tudsz ugyanúgy csinálni, mintha szoptatnád.Lehet úgy etetni cumisüvegből is hogy magadhoz öleled és szemkontaktust tartasz vele... babád ugyanúgy fog szeretni...
2010. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Engem is nagyon zavart, hogy nem volt elég tejem, ahogy kijöttünk a kórházból már tápszerrel kellett pótolni. Ittam Laktoherb, Mecsek Tejszaporító teát, mellette homeopátiás bogyót, és mégis egyre jobban csökkent a tejem. Szerintem ez alkati kérdés. Van aki semmit nem csinál, mégis van neki, mi meg bármennyire szeretnénk, akkor sincs több. Én a Milupa Ha Optima Start tápszert adom, ezt írták fel a kórházban, állítólag a legkevesebb probléma ezzel van. Most 2,5 hónapos a kisfiam, és szinte semmi tejem nincs már. :-(
2010. ápr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Első, magadban tarthattad volna a hülyeséged...

Nekem sose volt annyi, amennyire a babámnak szüksége lett volna.

És mindig sz*rul éreztem magam emiatt.

3 és fél hónapos koráig tudtam neki anyatejet adni.

Csütörtökön lesz fél éves, már mondjuk úgy, feldolgoztam, de néha eszembe jut, és rossz érzés fog el, főleg, hogy minden babás oldalon ott villog extra betűméretben, hogy "SZOPTASSUNK!" "A LEGJOBBAT CSAK TE ADHATOD NEKI!", meg a különböző statisztikák ezekkel kapcsolatban:-S

(Nem tudom, mennyi a valóságalapja, de arra pont megfelel, hogy aki vmiért nem tud szoptatni, kevesebbnek érezze magát...:-()

2010. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
En is hozzataplapok mar 2 hetes kora ota, most 2 honapos a kisfiam. Nagyon nehezen dolgoztam fel. :( De idovel egyre jobb lett. Tudom, hogy az anyatej a legjobb de nekunk egy pozitiv dolog tortent amiota tapszert is kap. Reggel eleg a tejem igy nem kap potlast. Napkozben 50ml potlast kap a szopik utan de estere mar nincs szinte semmi tejem igy 100ml tapszert kap. Amiota este tapszert kap nem faj a egyaltalan a hasa. Maskor estenkent orditott szegenyem hiaba adtunk mindenfele csodaszert. Nem kell felni a tapszertol, a lenyeg, hogy a pici ne maradjon ehes. Ettol nem vagy se jobb se rosszabb anya nem stresszeld magad rajta, nem eri meg, en mar csak tudom. :)Kulfoldon elek igy a tapszerben nem adhatok neked tanacsot, nekem valami dobozos baba tejjel kell potolnom a neve SMA.
2010. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!