Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi ideig faj a szoptatas?...

Mennyi ideig faj a szoptatas? Mikorra lehet megszokni? Ti mit csinaltok mikor "latjatok a csillagokat"?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nekem kb. 5 hétig fájt, de főként az elején, amikor elkezdte szívni. Nem sokat tudtam ellene tenni, Motherlove-os mellbimbókrémet használtam, hogy ki ne sebesedjen, de az érzékenységet az sem csökkentette.
2010. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem kozel 5 hetig fajt, de annyira, hogy rettegtem minden etetestol. Levegot benntart, labbal dobol, jobb otletem nem volt. Kitartas!


6 hetes picur anyukaja

2010. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Nekem csak 1-2 alkalommal fájt, amikor rosszul kapta be a mellbimbót. Próbáld ki a mellbimbóvédőt az Avent pillangóformájú nagyon bevált! Eleinte én is használtam, amíg nem tanultunk meg rendesen szopizni.

Emellett ha feszül a cicid szopi előtt fejj le egy kis tejet, így könnyebben be bírja kapni, úgy kínáld neki, hogy oldalt kicsit összecsíped a bimbóudvart (nagyobb felület kerül a szájába). 2,5 óránkba telt, mire megtanultunk a kórházban rendesen szopizni, de utána minden simán ment, azóta nem fáj. Ergo nagyon megérte ráfordítani az időt. Remélem ti is hamar rájöttök a lényegére utána mindkettőtöknek könnyebb lesz!

2010. ápr. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

5 hetes a babóm, kb 1 hete nem látok csillagokat mikor bekapja. Csak az elején fáj fél percig kb. Pedig második baba, nagyon ügyesen szopizik, jól is kapja be. Most már csak érzékeny, szerintem pár nap és el is múlik teljesen a fájdalom.

Szerintem bimbóvédőt ne használj, barátnőm babája utána nem fogadta el a cicit, végig úgy kellett szoptatnia.

2010. ápr. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megszokni nem lehet, de el fog múlni egy idő után, ha hozzáedződik a cici. Azt mondják, ha jó technikával szopizik a baba, akkor nem fáj, hát az én lányom a nagykönyv szerint csinálta, mégis fájt minden szoptatás elején... Én halkan jajgattam, ez "segített". :)
2010. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!