Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek 3 hónapos korban...

Akinek 3 hónapos korban elmúlt a csecsemőjének a hasfájása, annak két és fél hónapos korában még intenzív volt, egyik pillanatról a másikra szűnt meg?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan 3-4 nap volt, amikor egyre jobb lett, de összeségében csak arra eszméltem fel, hogy "jééé, tegnap nem volt nagy sírdogálás, meg ma sem, de nem kiabálom el...", aztán pár nap múlva rámondtam az áment. :)
2016. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most pont 2,5 honapos a lanyom. 1-2 honapos kora kozt pokol volt minden nap. Napkozben 20-40 perceket aludt, egesz nap orditott, es este is 2-3 oras ringatasok utan lehetett csak lerakni. Aztan azt vettem eszre, hogy mar nem ordit egesz nap, bar meg mindig keveseket aludt napkozben, este gyakorlatilag evett es elajult. Most egy par napja pedig mat nem ordit minden nap, vegre alszik napkozben ujra, este csak lerakom. Nalunk nagyon sokat enyhult azt mondhatom, de meg mindig nem az igazi, de mivel anyatejes, tudom, hogy mi az ami rosszul erinti a pocijat, de neha igy is ugy is becsusznak ilyesmik. Azert meg igy is sokkal jobb a helyzet mint par hete. Remelem ennel csak jobb lesz.
2016. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Betu ***** válasza:
Szinte tènyleg egyik napról a màsikra elmúlt. Mondjuk neki az espumisan nagyon bevàlt. Nem volt annyira sírós viszont nehezen tudott kakilni, de nem nagyon nyüglődött. Szerencsés vagyok vele nagyon. 😊
2016. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!