Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek milyen szoptatós párnája...

Kinek milyen szoptatós párnája van?

Figyelt kérdés

illetve van-e egyáltalán? néztem, hogy nem csak egyféle van.

nekem ilyenem van, puhább fajta, nem az a nagyon megtömött:

[link]


de most láttam ilyet, és valahogy praktikusabbnak tűnik:

[link]


sőt, olyat is láttam, ami olyan, mint az utolsó, de van kialakított fejrésze, csak olyan képet most nem találok...



Szerintetek? Kinek melyik vált be?

Vennétek másikat? (az első fajtát úgy kaptam, a másodikat venném inkább magamnak, ha nem lenne még)


2016. jún. 5. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a masodik volt, de mar fent porosodik a padlason, pedig csak 4 honapos a babam. 3 honapja mar tuti nem hasznalom, 1 honap utan mar kenyelmetlennek ereztem, ugy ereztem, hogy tul nagy hozza a baba :D meg egyszer nem vennek.
2016. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem formára a felső van. Én a mai napig használom a manóm is . Ha a fiam 21hós a nagy ágyon alszik akkor leesésgátlókét van befogva. Szoptatáshoz nem használtam mert sajnos fejnem kellett.most hogy jön a kistesó megint jó szolgálatott fog tenni.
2016. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van, a hurkás saját gyártmány, a Boppy turis - újonnan nem vettem volna meg. Szerettem mindegyiket, több funkcióját kihasználtuk, szopihoz inkább a Boppyt vettem elő (kb 1,5 hónapig).
2016. jún. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A második típus volt, én nagyon szerettem. 10 hónapig használtuk minden szoptatáskor.
2016. jún. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első volt, terhesség végén jó szolgálatot tett alváskor, de szoptatáshoz nem tudtam kényelmesen használni.
2016. jún. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem olyasmi van, mint az első. Kezdetekben kb 2 hónapig szoptatásnál is használtam, nagy ágyon még elég sokáig leesés ellen jó volt (most már simán átmászna felette a babám, 7 hónapos).

Mostanában a gyerekszobában van, ha labdázik a kisfiam (elgurítja random irányban, mászik utána), akkor a Poang szék elé szoktam tenni, hogy ne guruljon alá a labda. Meg szeret vele "birkózni" is, rámászik, fetreng rajta, rágja a kötőit.

Szóval összességében végülis hasznos, nem csak az eredeti funkciójában.

Ja, és nagyon jó vele aludni.

2016. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!