Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejszaporító! Őszibaracklé...

Tejszaporító! Őszibaracklé kinek vált be?

Figyelt kérdés

Melyik fajta?

Hány %-os?

Mennyit lehet belőle inni naponta?



2016. jún. 6. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem.


Tökmindegy, 50 %-os volt. 25-ös sztem túl kevés, a 100 %-os meg megf*sat.

Egy litert ittam.

2016. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a őszi lé hasfájást okoz a babának. Nekem ezt mondták a kórházban.
2016. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyakori mellretétellel lehet a legjobban szaporítani a tejet, plusz a köztes időben fejéssel.


Igyál annyi folyadékot, amennyit kívánsz, és amit kívánsz, és amikor kívánod. Tehát ha szomjas vagy, azonnal inni kell, nem lehet halogatni, hogy jó-jó, mindjárt...

A túl sok folyadék nem jó, pont annyi kell, amennyit kívánsz.


Hogy mit iszol, az másodlagos, bár arra tényleg érdemes figyelni, hogy mi okoz hasfájást (pl. tej, sok gyógynövény stb.)

2016. jún. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak az őszilétől nagyon fájt a hasa, még ment is egy picit. Pedig ő nem volt hasfájós, szinte akármit ehettem/ihattam az őszileven meg a tejen kívül. Én az almalevet kívántam literszámra az elején, így azt ittam, rengeteg tejem volt. Azt nem állítom, hogy ettől, lehet, hogy amúgy is sok lett volna, de ártani nem ártott :)
2016. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gabonafélék jók,sok tészta,kenyér,sör stb.

Az őszilétől puffadunk. Sok mellretétrl és sok folyadék(vìz), meg a tàplàlkozàs ami fontos.

2016. jún. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!