Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt is tönkre...

Szoptatás alatt is tönkre mennek a fogak nem csak terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Második terhességem alatt lyukadt ki egy fogam,ami azóta le is tört.Most a szoptatok és nagyon érzékenyek a fogaim,ínyem is fáj,vérezni is szokott fogmosáskor.Sajnos nem szántam még rá magam hogy elmenjek a fogorvoshoz nagyon félek egy nem olyan rég történt rossz élmény miatt meg sajnos nincs is túl jó híre az itteni fogorvosnak,pedig tudom elkéne mennem mert ez így nem lesz jó.Anyagilag most nem tehetem meg hogy magán orvoshoz menjek.Esetleg van valami olyan fogkrém ami jó lenne a felsorolt problémák enyhítésére?
2016. jún. 10. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ínyvérzésre én Parodontaxot használtam, nekem bevált, kivéve az ízét...de meg lehet szokni. Amúgy nem jársz rendszeres ellenőrzésre? Nekem havonta kellett a terhességi fogínyvérzés és gyulladás miatt járnom, h nézzék és ha volt fogkő pl, azonnal szedték le. Így nem is lett baj a terhesség és szoptatás alatt sem a fogaimmal. Körzetid nem hívott vissza soha?
2016. jún. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hívott vissza.elmondta hol lát rossz fogat,ha úgy gondolom menjek vissza és ad beutalót szájsebészetre mert akkor egy beletört fogam volt.
2016. jún. 10. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!