Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hüvelyszárazság szoptatás...

Hüvelyszárazság szoptatás alatt? Más is küzdött vele?

Figyelt kérdés
Kívánom a szexet, de már rettegek tőle, olyan száraz vagyok, mellesleg a bőröm is. Nagyon ég utána napokig. Síkosítót nem szeretnék használni, mert kistesót szeretnénk, de így nagyon kínkeserves. Lehet valami megoldás? Esetleg a doki felír rá gyógyszert vagy kenőcsöt?
2016. jún. 21. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért nem használtok síkosító olajat?

Nagyon finom, és nincs semmilyen hatással a spermákra.

Sima olívaolaj is jó, de vannak masszázsolajak...


Sajnos én az első szülésem óta száraz vagyok, és ennek lassan 9 éve. Soha nem leszek nedves eléggé, hiába kívánom, még ha én kezdeményezek, akkor sem. :(

De így síkosítóval azért elég jó. :)

2016. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én is hasonló problémával küzdök és mi is szeretnénk kistesót. Szerinted ettől sikerülhet? (Bocsi hogy nem tudtam segíteni)
2016. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Utánanéztem, valóban vannak olyan olaj alapú sikosítók, amiben nincs spermicid anyag. Sőt találtam házilag elkészíthetőt is, természetes anyagokból. Köszönöm


Kedves második válaszoló!

Mire gondolsz azon, hogy emiatt sikerülhet? Kifejtenéd? Köszönöm

2016. jún. 22. 16:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát az olívaolajban valóban nincs spermicid. :)))

De még a masszázsolajakban sincs, mi most vettünk a dm-ben, elvileg hátmasszázshoz van ugye, de hát teljesen mindegy.

Ja, és a negyediket várom... :D

2016. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Arra gondolok,hogy azt mondják figyelni kell a nyákot. Állítólag ha nincs semmilyen mint esetünkben terméketlenséget jelez. Vagy túl sokat olvasok? :)
2016. jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Boldog babavárást!
2016. jún. 22. 20:32
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Szerintem ez hülyeség. Mert ha azt veszem, hogy a szoptatás maga sok esetben felér egy fogamzásgátlással... Én eleve úgy vagyok vele, hogy így nehezebb összegezni, de a hüvelyszárazság miatt a szex is kevesebb (na,de majd az olaj megoldja). Próbálom már a 19 hónapos babámat leszoktatni a tejről, de teljesen függő. Nem tudom még, hogy váltsam ki.
2016. jún. 22. 20:43
 8/10 anonim ***** válasza:

A nyák és a szexuális "nedvesedés" két külön dolog, és nem is függ össze igazán.

Nekem rengeteg nyákom volt mindig is.

2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és köszönöm a jókívánságokat, hasonló jókat mihamarabb!

:)

2016. jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Akkor ilyen nagy butaságot mondtam volna? Bocsi. :)
2016. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!