Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 honapos kislany 2 orankent...

5 honapos kislany 2 orankent szopizik, sok?

Figyelt kérdés

Eddig volt, hogy 1-1.5 orankent kellett etetni, de most mar tud fogni-jatszani, ugyhogy elfoglalja magat, es nem sir, hogy kerne enni.

Nem sok picit? Azert kerdezem, mert ismerosom 2 honappal fiatalabb babaja 4 orankent cicizik, es csodalkozott, hogy az enyem ilyen gyakran.


2016. júl. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
te magad írod, hogy azért teszed cicire, mert5 unatkozik. hát akkor ez van, ha neked így jó. én ilyenkor leültem vele játszani, így megtanulta a helyes táplálkozást és nem unalmában evett.
2016. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én félreértettem a babám jelzéseit 2-2,5 hónapos kora körül és megetettem úgy egy párszor, hogy utólag leesett, "csak" álmos volt. Saját hibámból, tapasztalatom szerint írom, hogy nem nehéz ezt benézni. De helyrehozható ha kitalálod mi olyankor a baja.
2016. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De, szerintem is sok. Ennie bőven elég 3-4 óránként, ennél gyakoribb cicizés nem a táplálkozás miatt van. Nekünk a kórházban azt mondta a szoptatós védőnő, hogy a cicit csak etetésre használjuk, mert ha a babán múlna 24 órában lógna a cicin, mi meg kétlábon járó mellek leszünk minden más funkció nélkül.
2016. júl. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem azert etetem/etettem, mert unatkozott. Amikor 1,5 orankent evett az egy hetig tartott, es akkor utana nott sokat. Azelott/azutan 3-4 ora volt az atlag. Most 2 orankent eszik, de van, hogy csak 2-3 percig szopizik, nagyobb evesei 4-5 orankent vannak, amikor 15-20 percig eszik. A vedono szerint szomjas is lehet, azert keri gyakran most a melegben.
2016. júl. 7. 16:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja es meg inni sem iszik mast anyatejen kivul, mivel mindig megfeleloen gyarapszik a sulya (nem tulsulyos, sot, kicsit kevesebb az atlagnal, de a vedono szerint teljesen rendben van), ezert a vedono azt tanacsolta, hogy varjak 6 honapig (26 het) a hozzataplalassal. Most 23 hetes
2016. júl. 7. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a most egy evesem fel- 1 orankent cicizik. Szomjas, es nem hajlando vizet inni
2016. júl. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!