Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudom, hogy mikor...

Honnan tudom, hogy mikor urult ki a mellem? 2-3 orankent szopizik, de neha fejem is, mert folyik el.

Figyelt kérdés
Amikor kifejem, eloszor szopizik es amit lefejtem is oda adom, de amikor egyikbol szopizik a masikbol folyik. Honnan tudom mikor urult meg? 2-hetes baba anyukaja :)

2015. febr. 4. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

én mindig 20-25 percet hagytam az első mellen, utána 10-15 percet a másikon. 20-25 perc alatt még a lustábbak is kiürítik általában. A következő szopit pedig azzal kezded amit nem ürített ki.

Fejéstől egyre több tejed lesz, ha ez nem cél, ne fejjed.

Én minden reggel fejtem egyszer hogy legyen a hűtőben friss vésztartalék, ha kellett neki odaadtam, ha nem, akkor ment a fagyóba.

2015. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs ures mell. A tej szoptatas kozben folyamatosan termelodik. Minimalis mindig van benne amit a baba kintud szivni csak erosebben kell neki. Ezt mar a melszivo sem tudja kiszivni.
2015. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!