Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Változó szopizási szokások...

Változó szopizási szokások terhesség elején?

Figyelt kérdés

Jól szopizó babám van, nagy cicis. Fura terhességi tüneteim kezdtek jelentkezni nemrég, tesztelni még csak később szeretnék. Viszont mintha kezdene megváltozni a babám szopizási szokása: már nem cicizik olyan gyakran és hosszú ideig, van, mikor el is löki cicit, illetve valahogy anyásabb lett, bújósabb, de van, mikor épp az ellenkezője, mintha eltaszítana magától.


Van / volt valakinek hasonló?



2016. aug. 6. 22:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyanról hallottam már, hogy megváltozhat a tej íze, és ezért elválasztotta magát a baba, vagy már kevésbé érdeklődött a szopizás iránt, de ezt inkább már olyanokról írták, akik már jócskán benne voltak a terhességben, engem meg az érdekelne, hogy terhesség elején lehetséges-e ilyesmi.
2016. aug. 6. 22:39
 2/4 anonim válasza:
Nekem 6 hónapos volt a nagy fiam amikor terhes lettem a kisebbel.Nekem is nehezen akarta elfogadni onnantól a cicit,egy hónapon belül teljesen el is hagyta.Orvosom azt mondta a hormonális változás lehet az oka,a legtöbb baba megérzi.
2016. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17 hónaposom van és 5 hetes terhes vagyok.Eddig Napközben már csak 1x szopizott,de most megint állandóan rajtam csüngne 😱 Pedig le szeretném választani.
2016. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy mikor kezd lecsökkenni a tej mennyisége? Mert most nem olyan teltek a cicijeim, mint máskor, félek is kicsit, hogy nem jut elég tejcsihez és talán pótolnom kellene..pl. tejpéppel, mert hozzátáplálom már, egyébként.
2016. aug. 8. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!