Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt nektek milyen...

Szoptatás alatt nektek milyen a szex?

Figyelt kérdés

Valójában nem kifejezetten szoptatás hanem szülés után milyen a szex???

Van egy 2 éves lányom, miután ő született, minden ok volt. Előtte viszont soha nem volt hüvelyi orgazmus csak csikloi. Második szülések óta újra nincs hüvelyi:( most 4 hónapos a babocam (szopizik) . Mi változott ott belül???

Mit tegyek h jó legyen "úgy is"????


2016. aug. 12. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom még lazák a kötőszövetek.

Esetleg intimtorna?

2016. aug. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Mi is megszenvedtünk anno ezzel, rég volt, de emlékszem a párom finoman szopizta a bimbómat és egyszer csak belespriccelt a tej a szájába nagyobb erővel mint kellett volna és elundorodott, aznap ott nem volt folytatás. Mondtam, hogy pedig az se jobb mikor én járok így vele egy másik szervével.. Egyébként szerintem ami segíthet a hosszabbított, nyújtottabb előjáték, meg persze az, hogy ne stresszelj rá. Próbáljatok meg valami másik pózt. Idővel jobban leszel szerintem, nekem plyan 4-5 hónappal baba után lett az igazi :)
2016. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
#2. Nem kötelező szájbaengedni/lenyelni.
2016. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10%
De lepontozni igen.
2016. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!