Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisebesedett mellbimbóra...

Kisebesedett mellbimbóra sudocrem?

Figyelt kérdés
Sajnos a lansinoh krémet nem merem bevinni, mert lopnak... viszont sudocremből van két kis 10gr-os mintám, azt eltettem, ha kellene, azzal bekenhetem? Persze lemosom, mielőtt enne a baba
2016. szept. 8. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
En nem kennek ra sudocremet. Foleg azert nem, mert ezt lemosni egy kisebesedett, verzo mellbimborol az maga lehet a pokol. Nekem brutalisan fajt a szoptatas, jobban, mint a szules. Pedig semmi baj nem volt a babam technikajaval, egyszeruen ido kellett, mig megszoktak a melleim az igenybevetelt. Borzalmas volt minden szoptatas, mig el nem kezdtem hasznalni a lansinoht. Egy nap alatt helyrehozta a kisebesedett, berepedt mellbimbomat. En csak ezt tudom ajanlani, egy picike kis tegelybe valahogy en vinnek be. Borzalmas volt bekenni, nagyon fajt, de ha le is kellett volna mosni, huh.. Na szoval erted, en mindenkepp azt ajanlom, hogy a lansinoht vidd.
2016. szept. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi igazából itt írta valaki, hogy ő azt használta, azért fordult meg a fejemben
2016. szept. 8. 10:24
 3/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én is amondó vagyok, szoptatás előtt mosogatni a mellbimbót jobban árthat, mintha inkább semmivel sem kennéd be. Tudom, méregdrága a Lansinoh, de Sudocremet én nem használnék.
2016. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mesze a legjobb a saját anyatej szétkenve rászárítva. Mondjuk az inkább otthoni megoldás... :) A Surocrem - amúgy nagyon jó cucc - undormány keserű amúgy, nekem már került valahogy a számba véletlenül a kezemről. Tehát azt nagyon le kéne mosni. Amúgy nem jó folyton mosogatni a mellet, kinyírod a saját védőrétegét a bőrnek.


Én bevinném a Lansinoh-t, gondolom lesz nálad azért igazolvány, pénztárca, telefon is, azokat is elteszed valahova, mehet melléjük a krém is.

2016. szept. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen, akkor majd eldugom :) mondjuk még reménykedem, hogy lesz vip szoba, csak próbálok felkészülni a legrosszabbra
2016. szept. 8. 11:40
 6/8 anonim ***** válasza:
lopnak...hm.. a szobában ott lesznek a személyes cuccaid is, netalántán saját mellszivó, táska és ruhák vagy ezeket mindig elzárod a szekrénybe? Nem hinném hogy valaki pont a Te lansinoh krémedet lopná el. Mikor minden anyukánál ott a mobil meg a tablet. Hol fogsz szülni?
2016. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sudocrem szárít miközben az a jó, ha hidratált marad a bimbó, valamint le is kell mosni. Lansinoh vagy Medela krém. Nem hinném hogy pont arra fájna valakinek a foga
2016. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
külön a drágább krémekre, popsitörlőre tb hívták fel a figyelmet, hogy vigyázzunk rá. Egy telefon, tablet nagy érték, azt nem igen viszik, csak az ilyen picike, használati dolgokat. Konkrétan pl. a folyékony szappant az adagolóból...
2016. szept. 8. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!