Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van gyogyszer vagy tabvetta...

Van gyogyszer vagy tabvetta amitol abszolut nem lesz anyatej?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 15:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
96%

Bromocriptin.

De horror mellékhatásai vannak. Napi 2x1-et írnak fel apasztásra.

Én folyton elájultam tőle, amikor magamnál voltam, akkor meg szédelegtem és hányingerem volt. (Mielőtt engem is nullára pontoztok elmondanám, hogy én szerettem volna szoptatni, de halva született a babám, azért kellett elapasztani a tejemet)

2016. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor indul be az anyatej termeles. Mar szules elott el kell kezdeni sztem. Van egy ismerosom. 1 eve nem szoptat esxha megnyomja akkor jon belole meg par csepp
2016. szept. 12. 20:27
 13/25 anonim ***** válasza:
Bromocriptint kaphatsz. A babánk nem használ. Én a terhesség 17. hetében hagytam abba orvosi javaslatra (adenóma miatt kellett szednem) mikor abbahagytam rá két napra beindult a tejtermelés. Most 23 hetes vagyok. A tej nem büdös. Esténként átmasszírozom zuhany közben távozik a fölösleg és Ennyi. . . Ha nem lenne indokolt én biztos nem szedném azt a szemetet, brutális mellékhatásai vannak. Mikor Elkezdtem szedni egy hónap alatt lement 13 kg, zombi voltam. . .
2016. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
7%
Pedig kerni fogok enis.. Amugy meg relativ kinek mi a budos. En alapbol nem birom ezt a tejszagot .... Nekem mar az budos.
2016. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%

En ma kerdeztem meg a dokit. Azt mondta h a korhazba kell kerni ezt a valamit es kesz de ha nem kezded majd el szoptatni akkor valszeg be sem indul a tejtermeles.

Egyebkent sok oka van amiert nem kezdenem el. Most sorolhatnam itt de semmi kozotok hozza en csak a feltett kerdesre valaszoltam aztan engem hordtak le amikor nem is en tettem fel a kerdest. 😅

2016. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
A kutyát nem érdekli milyen csapnivaló anya vagy.. csinálsz amit akarsz! Az anyaság az önfeláldozásról IS szól és te megbuktál.
2016. szept. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Szivárvány0000 válasza:
11%
Én nem tudom a kérdésre a választ, de azt nagyon szomorú látni, hogy majdnem mindenki ilyen előítéletes. Azt sem tudni, miért nem szeretne szoptatni. Aki nem tud tisztelettudóan válaszolni, az inkább hallgasson, minthogy bántó megjegyzéseket tesz. Ez többet mond el a válaszadókról, mint magáról a kérdezőről.. Inkább adjatok hálát, hogy van, akinek nincs szüksége apasztásra!
2016. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Nenah válasza:
jesszusom,szegény gyermekedet előre sajnálom! :(
2016. szept. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

"Azt sem tudni, miért nem szeretne szoptatni."


Olvasni, szöveget értelmezni tudsz libsikém? Ott írja az egyik jómadár feketén fehéren hogy büdös, meg túl intim!

2016. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Szivárvány0000 válasza:
Tudok szöveget értelmezni és mielőtt engem bántanál, észrevehetnéd, hogy azt a hozzászólást nem a kérdező írta, hogy büdös és túl intim...
2016. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!