Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes a kislányom és én nem...

7 hetes a kislányom és én nem szoptatok, csak az első héten szoptattam. Becsomósodott a mellem és az egész olyan nagyon fájdalmas és kényelmetlen volt. Miért nem fogadják el az emberek ha valaki a tápszer mellett dönt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 11:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én ugyan szoptatok, de szerintem ahhoz, hogy ki szoptat és ki nem, ahhoz senkinek semmi köze. Persze, ha valaki a szoptatás mellett dönt, annak se adják ingyen! eleinte mindenkinek kellemetlen, meg fáj, meg csomósodik....egy idő után jobb. De ha te így döntöttél, akkor a babád így se fog éhen halni....
2010. ápr. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ehhez mit szóltok? Nem az én kérdésem csak kíváncsi vagyok a véleményekre!
2010. ápr. 23. 11:37
 3/26 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de nekem úgy tűnik ő meg sem próbálta!
2010. ápr. 23. 11:38
 4/26 anonim ***** válasza:
És? Akkor mi van? Mi közöd hozzá és egyáltalán miért fáj ez neked annyira? Foglalkozz a saját kérdéseiddel!
2010. ápr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem meg ezt a kérdést nem először írod ki.


Becsomódodás ellen meg remek gyógyszer 1) masszír 2) langyos zuhany 3) fejés 4) szoptatás. De neked könnyebb volt inkább nem szoptatni. Túl hamar feladtad, és most önigazolást keresel. Én meg nem adok neked.


Azért nem fogadom el a tápszer mellett való DÖNTÉST, mert ez a te kényelmdet szolgálja, nem a gyermeked érekeit. Ez önzés. Ha valaki RÁSZORUL a tápszerre, az más. De te így döntöttél a saját akaratodból. Ez a szememben óriási önzés.


Lehet lepontozni.

2010. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mivel ez nem az én kérdésem és én is a te véleményeden vagyok, nem pontozlak le, teljesen egyetértek! Az előtted válaszolónak, ha nem tetszik menj másik kérdésre!!

Semmi közöm hozzá csak érdekelnek a vélemények, ENNYI!

2010. ápr. 23. 11:48
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
1. vagyok.. Kicsit értetlenkedek... Kiről is van szó? Nem a te kérdésed, csak te írtad ki... Mindenki maga dönti el, hogy szoptat vgy sem. Mondjuk én nem értem, ha valaki a saját kényelmét előbbre tartja, mint a gyereke érdekét. Egészen más, ha valóban nem tud szoptatni bármilyen ok miatt... De a legfontosabb mégis az, hogy mindenki maga dönti el, hogy a gyerekének mit ad... hiába akar bárki beleszólni, legtöbbször parázs vita és merev elutasítás valamint önigazolás-keresés vége... Bárkiről is legyen szó...
2010. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%
11.45! Pont az van a kérdésben miért nem fogadják el az emberek a és ha másik döntését! Önzés? Ki vagy te, hogy ítélkezz? Szerintem neked kell az önigazolás , hogy minta anya vagy!!! Szoptass csak ha úgy látod jónak de ne ítélkezz más felett mert biztos, hogy te sem vagy tökéletes!!
2010. ápr. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
32%

11:45 vagyok.


Nem vagyok mintaanya: nem tudok szoptatni. Csak fejni tudok.


Viszont: mindent megteszek azért, hogy a babám nelegyen tápszeres, mert az ő érdekeit nézem elsősorban, nem a magamét.


Kérdezőnek: elnézést kérek. :-) Valahogy nem jutott el az agyamig, hogy ez nem a te kérdésed, csak a véleményekre vagy kíváncsi. Engem felháborítanak az ilyen kérdések. Mint pl az is, amikor a 8 hónapos terhes kismama gusztiustalannak tartja a szoptatást, és kiírja a kérdést, hogy megnyugtassa a lelkiismeretét, és támogatókat gyűjtsön magának, akik azt szajkózzák neki: demokcária van, meg tolerancia, akárhogy döntesz, az jó, senki sem ítélhet el érte, csináld csak, amit akarsz, másoknak nincs beleszólása, még véleménye sem lehet.


Azért a liberalizmusnak is vannak határai, és az épp a másik ember érdeke. Főleg, ha az a másik ember az ember GYERMEKE.

2010. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
22%
A liberalizmusnak is vannak és az okoskodásnak is! Ebben a kérdésben benne van, hogy ő undorítónak tartja a szoptatást? És mi baja lesz a gyereknek szerinted? Ássa el magát mert úgy dönt nem szoptat! El kéne égetni a főtéren mi? Hát te a liberalizmust ne is említsd még csak köszönő viszonyba sem vagytok! kit érdekel a te véleményed szerintem az igazi kérdező szarik rá!
2010. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!